Zápasy - II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19

kolodatumdomácíhosté třetiny
2. sobota 15.9.Hodonín Orlová 7:3 (1:0, 3:2, 3:1)
4. sobota 22.9.Hodonín Nový Jičín 3:4 (2:1, 1:1, 0:2)
6. sobota 29.9.Hodonín Kopřivnice 2:3p (0:0, 0:1, 2:1 – 0:1)
11. sobota 20.10.Hodonín Opava 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
13. sobota 27.10.Hodonín Val. Meziříčí 10:2 (4:1, 3:1, 3:0)
15. sobota 3.11.Hodonín M. Budějovice 4:3p (0:1, 2:2, 1:0 - 1:0)
16. pondělí 12.11.Hodonín Šumperk 4:5p (3:0, 1:3, 0:1 - 0:1)
19. středa 21.11.Hodonín Orlová 10:2 (3:0, 2:1, 5:1)
20. sobota 24.11.Hodonín Tábor 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
23. středa 5.12.Hodonín Nový Jičín 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
24. sobota 8.12.Hodonín Pelhřimov 6:3 (2:0, 1:2, 3:1)
27. středa 19.12.Hodonín Kopřivnice 3:4 (0:4, 3:0, 0:0)
28. sobota 22.12.Hodonín Havl. Brod 2:6 (1:2, 1:1, 0:3)
31. sobota 12.1.Hodonín Žďár nad Sázavou 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
34. sobota 26.1.Hodonín HC David Servis 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
37. středa 6.2.Hodonín Opava 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
38. sobota 9.2.Hodonín Písek 5:3 (0:0, 4:1, 1:2)
40. sobota 16.2.Hodonín Val. Meziříčí 4:5sn (1:2, 0:1, 3:1 – 0:0)
42. středa 27.2.Hodonín Šumperk 5:3 (2:2, 1:1, 2:0)
ČF1 sobota 2.3.Hodonín M. Budějovice 3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
ČF3 středa 6.3.Hodonín M. Budějovice 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
ČF5 neděle 10.3.Hodonín M. Budějovice 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

Zápasy

  1. A-tým - příprávné zápasy 2020/2021
  2. II. liga - Východ 2019/20
  3. II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19
  4. II. liga - skupina Východ 2017/18
  5. II. liga - skupina Východ 2016/17
  6. II. liga - skupina Východ 2015/16
  7. II. liga - skupina Východ 2014/15
  8. II. liga - skupina Východ 2013/14
  9. II. liga - skupina Střed 2012/13
  10. II. liga - skupina Střed 2011/12
  11. II. liga - skupina Východ 2010/11
  12. II. liga - skupina Východ 2009/10
  13. II. liga - skupina Východ 2008/09
  14. II. liga - skupina Východ 2007/08
  15. II. liga - skupina Východ 2006/07
  16. II. liga - skupina Východ 2005/06
  17. II. liga - skupina Východ 2004/05
  18. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  19. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  20. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  21. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  22. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  23. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  24. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  25. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  26. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  28. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  29. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  30. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  31. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  32. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  33. Krajský přebor I. 1982/83
  34. Krajský přebor I. 1981/82
  35. Krajský přebor I. 1980/81
  36. Krajský přebor I. 1979/80
  37. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  38. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  39. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  40. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  41. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  42. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  43. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  44. II. liga - skupina B 1962/63
  45. II. liga - skupina B 1961/62
  46. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS