Zápasy - II. liga - skupina Střed 2011/12

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. sobota 10.9.Hodonín Technika Brno 6:4 (1:1, 3:2, 2:1)
2. středa 14.9.Chotěboř Hodonín 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
3. sobota 17.9.Hodonín Nymburk 7:2 (3:1, 2:1, 2:0)
4. středa 21.9.Hodonín Trutnov 6:8 (2:3, 3:3, 1:2)
5. sobota 24.9.Hodonín Pelhřimov 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
6. středa 28.9.Žďár nad Sázavou Hodonín 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
8. středa 5.10.Hodonín Kutná Hora 6:5 (4:2, 1:1, 1:2)
9. neděle 9.10.Kolín Hodonín 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
10. středa 12.10.Hodonín J. Hradec 5:4p (0:3, 1:1, 3:0 - 1:0)
11. sobota 15.10.Břeclav Hodonín 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
12. středa 19.10.Hodonín Chotěboř 9:0 (5:0, 3:0, 1:0)
13. sobota 22.10.Technika Brno Hodonín 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
14. středa 26.10.Trutnov Hodonín 5:4 (1:0, 2:1, 2:3)
15. neděle 30.10.Nymburk Hodonín 2:7 (1:1, 1:5, 0:1)
16. středa 2.11.Hodonín Žďár nad Sázavou 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
17. neděle 6.11.Pelhřimov Hodonín 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
18. středa 9.11.Kutná Hora Hodonín 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
20. středa 16.11.J. Hradec Hodonín 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
21. sobota 19.11.Hodonín Kolín 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
22. středa 23.11.Hodonín Břeclav 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
23. sobota 26.11.Hodonín Technika Brno 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
24. středa 30.11.Chotěboř Hodonín 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
25. sobota 3.12.Hodonín Nymburk 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
26. středa 7.12.Trutnov Hodonín 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
27. sobota 10.12.Hodonín Pelhřimov 10:3 (2:0, 6:2, 2:1)
28. středa 14.12.Žďár nad Sázavou Hodonín 5:3 (3:1, 0:1, 2:1)
31. pondělí 19.12.Břeclav Hodonín 1:6 (0:2, 0:1, 1:3)
30. středa 21.12.Hodonín Kutná Hora 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
32. středa 4.1.Hodonín J. Hradec 7:4 (3:1, 0:3, 4:0)
33. neděle 8.1.Kolín Hodonín 5:4p (0:2, 1:1, 3:1 - 1:0)
34. středa 11.1.Hodonín Chotěboř 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
35. sobota 14.1.Technika Brno Hodonín 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
36. středa 18.1.Hodonín Trutnov 2:3p (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
37. neděle 22.1.Nymburk Hodonín 4:5 (2:3, 2:1, 0:1)
38. středa 25.1.Hodonín Žďár nad Sázavou 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)
39. neděle 29.1.Pelhřimov Hodonín 0:4 (0:3, 0:0, 0:1)
40. středa 1.2.Kutná Hora Hodonín 2:4 (1:0, 0:1, 1:2)
42. středa 8.2.J. Hradec Hodonín 6:7 (0:2, 4.2, 2:3)
43. sobota 11.2.Hodonín Kolín 9:2 (2:0, 5:1, 2:1)
44. středa 15.2.Hodonín Břeclav 8:1 (2:1, 3:0, 3:0)
ČF1 sobota 18.2.Hodonín Břeclav 6:2 (3:0, 1:0, 2:2)
ČF2 pondělí 20.2.Břeclav Hodonín 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
ČF3 středa 22.2.Hodonín Břeclav 3:5 (2:3, 0:1, 1:1)
ČF4 pátek 24.2.Břeclav Hodonín 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
SF1 úterý 28.2.Hodonín J. Hradec 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
SF2 čtvrtek 1.3.J. Hradec Hodonín 5:3 (0:1, 2:1, 3:1)
SF3 sobota 3.3.Hodonín J. Hradec 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
SF4 pondělí 5.3.J. Hradec Hodonín 2:7 (0:3, 1:2, 1:2)
FIN1 pátek 9.3.Hodonín Technika Brno 5:4p (1:2, 3:1, 0:1 - 1:0)
FIN2 neděle 11.3.Technika Brno Hodonín 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
FIN3 úterý 13.3.Hodonín Technika Brno 4:3sn (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0)
FIN4 čtvrtek 15.3.Technika Brno Hodonín 4:5 (0:1, 2:2, 2:2)
BAR1 pondělí 26.3.Most Hodonín 5:0 (kontumačně)
BAR2 středa 28.3.Hodonín Havířov 0:5 (kontumačně)
BAR3 sobota 31.3.Klášterec n. O. Hodonín 7:8sn (4:2, 2:3, 1:2 - 0:0)
BAR4 středa 4.4.Hodonín Beroun 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
BAR5 sobota 7.4.Hodonín Most 4:6 (3:1, 0:2, 1:3)
BAR6 pondělí 9.4.Havířov Hodonín 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
BAR7 středa 11.4.Hodonín Klášterec n. O. 10:3 (2:2, 5:0, 3:1)
BAR8 pondělí 16.4.Beroun Hodonín 7:5 (0:2, 5:2, 2:1)

Zápasy

  1. II. liga - Východ 2021/2022
  2. A-tým - příprávné zápasy 2020/2021
  3. II. liga - Východ 2019/20
  4. II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19
  5. II. liga - skupina Východ 2017/18
  6. II. liga - skupina Východ 2016/17
  7. II. liga - skupina Východ 2015/16
  8. II. liga - skupina Východ 2014/15
  9. II. liga - skupina Východ 2013/14
  10. II. liga - skupina Střed 2012/13
  11. II. liga - skupina Střed 2011/12
  12. II. liga - skupina Východ 2010/11
  13. II. liga - skupina Východ 2009/10
  14. II. liga - skupina Východ 2008/09
  15. II. liga - skupina Východ 2007/08
  16. II. liga - skupina Východ 2006/07
  17. II. liga - skupina Východ 2005/06
  18. II. liga - skupina Východ 2004/05
  19. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  20. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  21. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  22. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  23. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  24. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  25. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  26. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  28. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  29. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  30. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  31. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  32. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  33. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  34. Krajský přebor I. 1982/83
  35. Krajský přebor I. 1981/82
  36. Krajský přebor I. 1980/81
  37. Krajský přebor I. 1979/80
  38. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  39. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  40. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  41. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  42. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  43. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  44. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  45. II. liga - skupina B 1962/63
  46. II. liga - skupina B 1961/62
  47. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. OPA Opava 2 4:2 4
2. VAL Valašské Meziříčí 1 9:0 3
3. ZNS Žďár nad Sázavou 2 8:7 3
4. NJI Nový Jičín 2 4:12 3
5. KOP Kopřivnice 2 5:7 1
6. KMB Kometa Brno B 2 2:4 1
7. HOD Hodonín 1 3:5 0
8. VEL Velké Meziříčí 0 0:0 0

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS