Zápasy - II. liga - skupina Východ 2009/10

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. sobota 12.9.Prostějov Hodonín 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
2. středa 16.9.Technika Brno Hodonín 3:9 (1:3, 1:4, 1:2)
3. sobota 19.9.Hodonín Val. Meziříčí 2:4 (0:3, 1:1, 1:0)
4. neděle 27.9.Opava Hodonín 5:9 (0:3, 3:4, 2:2)
5. středa 30.9.Hodonín Nový Jičín 2:3p (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
6. sobota 3.10.Frýdek-Místek Hodonín 1:7 (0:2, 1:2, 0:3)
7. středa 7.10.Hodonín Přerov 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
8. sobota 10.10.Vsetín Hodonín 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
9. středa 14.10.Hodonín Břeclav 8:2 (4:0, 1:2, 3:0)
10. sobota 17.10.Orlová Hodonín 6:5sn (1:0, 1:2, 3:3 - 0:0)
11. sobota 24.10.Hodonín Uničov 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
27. středa 28.10.Hodonín Nový Jičín 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
12. sobota 31.10.Hodonín Prostějov 3:2p (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
13. středa 4.11.Hodonín Technika Brno 8:2 (2:0, 1:0, 5:2)
14. sobota 7.11.Val. Meziříčí Hodonín 5:4 (1:1, 2:2, 2:1)
15. sobota 14.11.Hodonín Opava 7:3 (2:0, 1:0, 4:3)
16. úterý 17.11.Nový Jičín Hodonín 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
17. sobota 21.11.Hodonín Frýdek-Místek 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
18. středa 25.11.Přerov Hodonín 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
19. sobota 28.11.Hodonín Vsetín 2:3p (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
20. středa 2.12.Břeclav Hodonín 5:4 (2:1, 1:0, 2:3)
21. sobota 5.12.Hodonín Orlová 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
22. středa 9.12.Uničov Hodonín 3:6 (0:2, 2:3, 1:1)
23. neděle 13.12.Prostějov Hodonín 2:6 (1:3, 1:2, 0:1)
24. středa 16.12.Technika Brno Hodonín 3:6 (1:2, 0:3, 2:1)
25. sobota 19.12.Hodonín Val. Meziříčí 4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
26. úterý 22.12.Opava Hodonín 5:3 (2:0, 3:2, 0:1)
44. středa 6.1.Uničov Hodonín 3:4sn (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
29. středa 13.1.Hodonín Přerov 6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
30. sobota 16.1.Vsetín Hodonín 2:5 (2:2, 0:2, 0:1)
28. pondělí 18.1.Frýdek-Místek Hodonín 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
31. středa 20.1.Hodonín Břeclav 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
32. sobota 23.1.Orlová Hodonín 3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
33. středa 27.1.Hodonín Uničov 12:3 (5:0, 1:3, 6:0)
34. sobota 30.1.Hodonín Prostějov 7:0 (0:0, 2:0, 5:0)
35. středa 3.2.Hodonín Technika Brno 6:1 (0:0, 3:0, 3:1)
36. sobota 6.2.Val. Meziříčí Hodonín 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
37. sobota 13.2.Hodonín Opava 8:1 (3:1, 1:0, 4:0)
38. středa 17.2.Nový Jičín Hodonín 1:6 (0:2, 1:3, 0:1)
39. sobota 20.2.Hodonín Frýdek-Místek 8:3 (2:2, 4:0, 2:1)
40. středa 24.2.Přerov Hodonín 2:7 (1:4, 0:0, 1:3)
41. sobota 27.2.Hodonín Vsetín 3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
42. středa 3.3.Břeclav Hodonín 1:9 (0:2, 1:4, 0:3)
43. sobota 6.3.Hodonín Orlová 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
ČF1 středa 10.3.Hodonín Opava 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
ČF2 pátek 12.3.Opava Hodonín 2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
ČF3 neděle 14.3.Hodonín Opava 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
SF1 neděle 21.3.Hodonín Přerov 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
SF2 úterý 23.3.Přerov Hodonín 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
SF3 čtvrtek 25.3.Hodonín Přerov 4:3sn (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
SF4 sobota 27.3.Přerov Hodonín 3:6 (0:2, 0:2, 3:2)
FIN1 čtvrtek 1.4.Val. Meziříčí Hodonín 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
FIN2 sobota 3.4.Hodonín Val. Meziříčí 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
FIN3 pondělí 5.4.Val. Meziříčí Hodonín 7:5 (1:1, 2:1, 4:3)

Zápasy

  1. A-tým - příprávné zápasy 2020/2021
  2. II. liga - Východ 2019/20
  3. II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19
  4. II. liga - skupina Východ 2017/18
  5. II. liga - skupina Východ 2016/17
  6. II. liga - skupina Východ 2015/16
  7. II. liga - skupina Východ 2014/15
  8. II. liga - skupina Východ 2013/14
  9. II. liga - skupina Střed 2012/13
  10. II. liga - skupina Střed 2011/12
  11. II. liga - skupina Východ 2010/11
  12. II. liga - skupina Východ 2009/10
  13. II. liga - skupina Východ 2008/09
  14. II. liga - skupina Východ 2007/08
  15. II. liga - skupina Východ 2006/07
  16. II. liga - skupina Východ 2005/06
  17. II. liga - skupina Východ 2004/05
  18. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  19. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  20. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  21. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  22. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  23. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  24. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  25. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  26. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  28. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  29. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  30. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  31. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  32. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  33. Krajský přebor I. 1982/83
  34. Krajský přebor I. 1981/82
  35. Krajský přebor I. 1980/81
  36. Krajský přebor I. 1979/80
  37. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  38. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  39. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  40. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  41. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  42. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  43. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  44. II. liga - skupina B 1962/63
  45. II. liga - skupina B 1961/62
  46. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS