Zápasy - II. liga - skupina Východ 2006/07

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. středa 13.9.Hodonín Blansko 1:0p (0:0, 0:0, 0:0)
2. neděle 17.9.Velké Meziříčí Hodonín 1:9 (1:1, 0:3, 0:5)
3. středa 20.9.Hodonín Technika Brno 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
4. neděle 24.9.Hodonín Šternberk 11:4 (5:3, 3:1, 3:0)
5. čtvrtek 28.9.Val. Meziříčí Hodonín 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
6. neděle 1.10.Hodonín Kroměříž 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
7. středa 4.10.Šumperk Hodonín 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)
8. neděle 8.10.Hodonín Velká Bíteš 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
9. středa 11.10.Hodonín Nový Jičín 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
10. neděle 15.10.Hodonín Orlová 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
11. středa 18.10.Přerov Hodonín 9:2 (1:0, 2:0, 6:2)
12. středa 25.10.Blansko Hodonín 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
13. neděle 29.10.Hodonín Velké Meziříčí 6:2 (2:0, 0:2, 4:0)
14. úterý 31.10.Technika Brno Hodonín 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
15. neděle 5.11.Šternberk Hodonín 4:5 (2:2, 2:1, 0:2)
16. středa 8.11.Hodonín Val. Meziříčí 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
17. sobota 11.11.Kroměříž Hodonín 2:3p (1:0, 1:0, 0:2)
18. středa 15.11.Hodonín Šumperk 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
19. sobota 18.11.Velká Bíteš Hodonín 4:7 (1:3, 2:4, 1:0)
20. středa 22.11.Nový Jičín Hodonín 6:3 (3:1, 3:0, 0:2)
21. neděle 26.11.Orlová Hodonín 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
22. neděle 3.12.Hodonín Přerov 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
23. středa 6.12.Hodonín Blansko 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
24. neděle 10.12.Velké Meziříčí Hodonín 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
25. středa 13.12.Hodonín Technika Brno 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
26. neděle 17.12.Hodonín Šternberk 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
27. středa 20.12.Val. Meziříčí Hodonín 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
28. pátek 22.12.Hodonín Kroměříž 6:4 (2:1, 2:3, 2:0)
29. středa 3.1.Šumperk Hodonín 6:0 (3:0, 0:0, 3:0)
30. neděle 7.1.Hodonín Velká Bíteš 11:1 (5:0, 4:0, 2:1)
31. středa 10.1.Nový Jičín Hodonín 4:3p (0:1, 2:0, 1:2)
32. neděle 14.1.Hodonín Orlová 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
33. středa 17.1.Přerov Hodonín 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
34. středa 24.1.Blansko Hodonín 6:3 (1:1, 3:2, 2:0)
35. neděle 28.1.Hodonín Velké Meziříčí 5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
36. středa 31.1.Technika Brno Hodonín 3:3 (1:0, 0:1, 2:2)
37. neděle 4.2.Šternberk Hodonín 2:6 (1:3, 1:0, 0:3)
38. středa 7.2.Hodonín Val. Meziříčí 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
39. sobota 10.2.Kroměříž Hodonín 4:3 (1:2, 0:0, 3:1)
40. středa 14.2.Hodonín Šumperk 5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
41. sobota 17.2.Velká Bíteš Hodonín 2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
42. středa 21.2.Hodonín Nový Jičín 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
43. neděle 25.2.Orlová Hodonín 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
44. středa 28.2.Hodonín Přerov 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
ČF1 sobota 3.3.Hodonín Orlová 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
ČF2 neděle 4.3.Hodonín Orlová 3:2sn (2:0, 0:1, 0:1)
ČF3 středa 7.3.Orlová Hodonín 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
SF1 úterý 13.3.Technika Brno Hodonín 4:5p (1:2, 2:1, 1:1)
SF2 středa 14.3.Technika Brno Hodonín 3:2p (1:2, 1:0, 0:0)
SF3 sobota 17.3.Hodonín Technika Brno 1:2p (0:1, 0:0, 1:0)
SF4 neděle 18.3.Hodonín Technika Brno 2:1 (1:0, 0:1, 1:,0)
SF5 úterý 20.3.Technika Brno Hodonín 5:6 (2:2, 2:1, 1:3)
FIN1 sobota 24.3.Šumperk Hodonín 3:1 (1:0, 2:0 ,0:1)
FIN2 neděle 25.3.Šumperk Hodonín 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
FIN3 středa 28.3.Hodonín Šumperk 3:2p (0:0, 1:0, 1:2)
FIN4 čtvrtek 29.3.Hodonín Šumperk 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)

Zápasy

  1. A-tým - příprávné zápasy 2020/2021
  2. II. liga - Východ 2019/20
  3. II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19
  4. II. liga - skupina Východ 2017/18
  5. II. liga - skupina Východ 2016/17
  6. II. liga - skupina Východ 2015/16
  7. II. liga - skupina Východ 2014/15
  8. II. liga - skupina Východ 2013/14
  9. II. liga - skupina Střed 2012/13
  10. II. liga - skupina Střed 2011/12
  11. II. liga - skupina Východ 2010/11
  12. II. liga - skupina Východ 2009/10
  13. II. liga - skupina Východ 2008/09
  14. II. liga - skupina Východ 2007/08
  15. II. liga - skupina Východ 2006/07
  16. II. liga - skupina Východ 2005/06
  17. II. liga - skupina Východ 2004/05
  18. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  19. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  20. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  21. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  22. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  23. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  24. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  25. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  26. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  28. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  29. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  30. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  31. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  32. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  33. Krajský přebor I. 1982/83
  34. Krajský přebor I. 1981/82
  35. Krajský přebor I. 1980/81
  36. Krajský přebor I. 1979/80
  37. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  38. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  39. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  40. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  41. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  42. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  43. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  44. II. liga - skupina B 1962/63
  45. II. liga - skupina B 1961/62
  46. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS