Zápasy - II. liga - skupina Východ 2006/07

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. středa 13.9.Hodonín Blansko 1:0p (0:0, 0:0, 0:0)
2. neděle 17.9.Velké Meziříčí Hodonín 1:9 (1:1, 0:3, 0:5)
3. středa 20.9.Hodonín Technika Brno 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
4. neděle 24.9.Hodonín Šternberk 11:4 (5:3, 3:1, 3:0)
5. čtvrtek 28.9.Val. Meziříčí Hodonín 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
6. neděle 1.10.Hodonín Kroměříž 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
7. středa 4.10.Šumperk Hodonín 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)
8. neděle 8.10.Hodonín Velká Bíteš 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
9. středa 11.10.Hodonín Nový Jičín 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
10. neděle 15.10.Hodonín Orlová 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
11. středa 18.10.Přerov Hodonín 9:2 (1:0, 2:0, 6:2)
12. středa 25.10.Blansko Hodonín 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
13. neděle 29.10.Hodonín Velké Meziříčí 6:2 (2:0, 0:2, 4:0)
14. úterý 31.10.Technika Brno Hodonín 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
15. neděle 5.11.Šternberk Hodonín 4:5 (2:2, 2:1, 0:2)
16. středa 8.11.Hodonín Val. Meziříčí 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
17. sobota 11.11.Kroměříž Hodonín 2:3p (1:0, 1:0, 0:2)
18. středa 15.11.Hodonín Šumperk 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
19. sobota 18.11.Velká Bíteš Hodonín 4:7 (1:3, 2:4, 1:0)
20. středa 22.11.Nový Jičín Hodonín 6:3 (3:1, 3:0, 0:2)
21. neděle 26.11.Orlová Hodonín 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
22. neděle 3.12.Hodonín Přerov 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
23. středa 6.12.Hodonín Blansko 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
24. neděle 10.12.Velké Meziříčí Hodonín 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
25. středa 13.12.Hodonín Technika Brno 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
26. neděle 17.12.Hodonín Šternberk 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
27. středa 20.12.Val. Meziříčí Hodonín 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
28. pátek 22.12.Hodonín Kroměříž 6:4 (2:1, 2:3, 2:0)
29. středa 3.1.Šumperk Hodonín 6:0 (3:0, 0:0, 3:0)
30. neděle 7.1.Hodonín Velká Bíteš 11:1 (5:0, 4:0, 2:1)
31. středa 10.1.Nový Jičín Hodonín 4:3p (0:1, 2:0, 1:2)
32. neděle 14.1.Hodonín Orlová 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
33. středa 17.1.Přerov Hodonín 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
34. středa 24.1.Blansko Hodonín 6:3 (1:1, 3:2, 2:0)
35. neděle 28.1.Hodonín Velké Meziříčí 5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
36. středa 31.1.Technika Brno Hodonín 3:3 (1:0, 0:1, 2:2)
37. neděle 4.2.Šternberk Hodonín 2:6 (1:3, 1:0, 0:3)
38. středa 7.2.Hodonín Val. Meziříčí 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
39. sobota 10.2.Kroměříž Hodonín 4:3 (1:2, 0:0, 3:1)
40. středa 14.2.Hodonín Šumperk 5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
41. sobota 17.2.Velká Bíteš Hodonín 2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
42. středa 21.2.Hodonín Nový Jičín 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
43. neděle 25.2.Orlová Hodonín 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)
44. středa 28.2.Hodonín Přerov 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
ČF1 sobota 3.3.Hodonín Orlová 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
ČF2 neděle 4.3.Hodonín Orlová 3:2sn (2:0, 0:1, 0:1)
ČF3 středa 7.3.Orlová Hodonín 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
SF1 úterý 13.3.Technika Brno Hodonín 4:5p (1:2, 2:1, 1:1)
SF2 středa 14.3.Technika Brno Hodonín 3:2p (1:2, 1:0, 0:0)
SF3 sobota 17.3.Hodonín Technika Brno 1:2p (0:1, 0:0, 1:0)
SF4 neděle 18.3.Hodonín Technika Brno 2:1 (1:0, 0:1, 1:,0)
SF5 úterý 20.3.Technika Brno Hodonín 5:6 (2:2, 2:1, 1:3)
FIN1 sobota 24.3.Šumperk Hodonín 3:1 (1:0, 2:0 ,0:1)
FIN2 neděle 25.3.Šumperk Hodonín 5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
FIN3 středa 28.3.Hodonín Šumperk 3:2p (0:0, 1:0, 1:2)
FIN4 čtvrtek 29.3.Hodonín Šumperk 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)

Zápasy

  1. II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19
  2. II. liga - skupina Východ 2017/18
  3. II. liga - skupina Východ 2016/17
  4. II. liga - skupina Východ 2015/16
  5. II. liga - skupina Východ 2014/15
  6. II. liga - skupina Východ 2013/14
  7. II. liga - skupina Střed 2012/13
  8. II. liga - skupina Střed 2011/12
  9. II. liga - skupina Východ 2010/11
  10. II. liga - skupina Východ 2009/10
  11. II. liga - skupina Východ 2008/09
  12. II. liga - skupina Východ 2007/08
  13. II. liga - skupina Východ 2006/07
  14. II. liga - skupina Východ 2005/06
  15. II. liga - skupina Východ 2004/05
  16. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  17. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  18. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  19. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  20. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  21. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  22. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  23. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  24. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  25. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  26. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  28. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  29. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  30. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  31. Krajský přebor I. 1982/83
  32. Krajský přebor I. 1981/82
  33. Krajský přebor I. 1980/81
  34. Krajský přebor I. 1979/80
  35. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  36. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  37. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  38. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  39. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  40. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  41. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  42. II. liga - skupina B 1962/63
  43. II. liga - skupina B 1961/62
  44. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 9 26:25 16
2. KOP Kopřivnice 9 33:35 16
3. SUM Šumperk 9 30:17 15
4. VAL Val. Meziříčí 8 31:25 15
5. OPA Opava 9 27:24 13
6. HOD Hodonín 8 28:28 10
7. ORL Orlová 9 23:49 3

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Copyright © 2003-2018 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS