Zápasy - II. liga - skupina Východ 2004/05

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. neděle 12.9.Hodonín Orlová 4:6 (1:2, 2:2, 1:2)
2. neděle 19.9.Technika Brno Hodonín 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
3. středa 22.9.Hodonín Šumperk 0:0p (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
4. neděle 26.9.Šternberk Hodonín 1:0p (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
5. úterý 28.9.Hodonín Kroměříž 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
6. sobota 2.10.Val. Meziříčí Hodonín 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
7. středa 6.10.Hodonín Uničov 6:3 (1:2, 3:0, 2:1)
8. neděle 10.10.Hodonín Přerov 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
9. středa 13.10.Nový Jičín Hodonín 10:2 (3:0, 6:1, 1:1)
10. neděle 17.10.Hodonín Blansko 4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
11. středa 20.10.Prostějov Hodonín 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
12. neděle 24.10.Orlová Hodonín 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
13. neděle 31.10.Hodonín Technika Brno 3:3 (1:2, 2:1, 0:0)
14. středa 3.11.Šumperk Hodonín 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
15. neděle 7.11.Hodonín Šternberk 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
16. středa 10.11.Kroměříž Hodonín 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)
17. neděle 14.11.Hodonín Val. Meziříčí 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
18. středa 17.11.Uničov Hodonín 4:2 (0:0, 1:0, 3:2)
19. neděle 21.11.Přerov Hodonín 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
20. středa 24.11.Hodonín Nový Jičín 4:5p (1:1, 3:1, 0:2)
21. neděle 28.11.Blansko Hodonín 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
22. středa 1.12.Hodonín Prostějov 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
23. neděle 12.12.Šternberk Hodonín 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
24. středa 15.12.Hodonín Kroměříž 6:1 (3:0, 1:0 ,2:1)
25. neděle 19.12.Blansko Hodonín 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
26. středa 22.12.Hodonín Prostějov 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
27. neděle 9.1.Přerov Hodonín 4:4 (0:0, 2:4, 2:0)
28. středa 12.1.Hodonín Nový Jičín 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
29. neděle 16.1.Hodonín Šternberk 1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
30. středa 19.1.Kroměříž Hodonín 4:2 (2:2, 2:0, 0:0)
31. neděle 23.1.Hodonín Blansko 1:8 (0:2, 0:2, 1:4)
32. středa 26.1.Prostějov Hodonín 0:5 (0:1, 0:0, 0:4)
33. neděle 30.1.Hodonín Přerov 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
34. středa 2.2.Nový Jičín Hodonín 2:2 (0:0, 1:0, 1:2)
ČF1 pondělí 7.2.Blansko Hodonín 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
ČF2 středa 9.2.Hodonín Blansko 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
ČF3 pátek 11.2.Blansko Hodonín 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)

Zápasy

  1. II. liga - Východ 2021/2022
  2. A-tým - příprávné zápasy 2020/2021
  3. II. liga - Východ 2019/20
  4. II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19
  5. II. liga - skupina Východ 2017/18
  6. II. liga - skupina Východ 2016/17
  7. II. liga - skupina Východ 2015/16
  8. II. liga - skupina Východ 2014/15
  9. II. liga - skupina Východ 2013/14
  10. II. liga - skupina Střed 2012/13
  11. II. liga - skupina Střed 2011/12
  12. II. liga - skupina Východ 2010/11
  13. II. liga - skupina Východ 2009/10
  14. II. liga - skupina Východ 2008/09
  15. II. liga - skupina Východ 2007/08
  16. II. liga - skupina Východ 2006/07
  17. II. liga - skupina Východ 2005/06
  18. II. liga - skupina Východ 2004/05
  19. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  20. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  21. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  22. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  23. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  24. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  25. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  26. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  28. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  29. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  30. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  31. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  32. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  33. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  34. Krajský přebor I. 1982/83
  35. Krajský přebor I. 1981/82
  36. Krajský přebor I. 1980/81
  37. Krajský přebor I. 1979/80
  38. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  39. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  40. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  41. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  42. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  43. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  44. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  45. II. liga - skupina B 1962/63
  46. II. liga - skupina B 1961/62
  47. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. OPA Opava 2 4:2 4
2. VAL Valašské Meziříčí 1 9:0 3
3. ZNS Žďár nad Sázavou 2 8:7 3
4. NJI Nový Jičín 2 4:12 3
5. KOP Kopřivnice 2 5:7 1
6. KMB Kometa Brno B 2 2:4 1
7. HOD Hodonín 1 3:5 0
8. VEL Velké Meziříčí 0 0:0 0

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS