Zápasy - Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. neděle 2.11.Hodonín Technika Brno 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
2. čtvrtek 6.11.Ivanovice n. H. Hodonín 5:9 (1:2, 2:2, 2:5)
3. neděle 9.11.Hodonín Nedvědice 5:0 (kontumačně)
4. čtvrtek 13.11.Hodonín Tedo Brno 3:3 (0:0, 1:2, 2:1)
5. neděle 16.11.Velké Meziříčí Hodonín 9:1 (5:1, 4:0, 0:0)
6. čtvrtek 20.11.Hodonín Boskovice 6:2 (3:1, 2:0, 1:0)
7. sobota 22.11.Bulldogs Brno Hodonín 1:15 (0:5, 1:5, 0:5)
8. čtvrtek 27.11.Technika Brno Hodonín 0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
9. neděle 30.11.Hodonín Ivanovice n. H. 9:2 (2:1, 6:1, 1:0)
10. čtvrtek 4.12.Nedvědice Hodonín 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
11. sobota 6.12.Tedo Brno Hodonín 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
12. čtvrtek 11.12.Hodonín Velké Meziříčí 2:2 (1:0, 0:2, 1:0)
13. sobota 13.12.Boskovice Hodonín 0:0 (nedohráno)
14. čtvrtek 18.12.Hodonín Bulldogs Brno 11:0 (6:0, 2:0, 3:0)
15. neděle 4.1.Hodonín Nedvědice 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
16. úterý 6.1.Velké Meziříčí Hodonín 5:4 (2:1, 2:1, 1:2)
17. čtvrtek 8.1.Hodonín Boskovice 3:3 (1:2, 1:1, 1:0)
18. neděle 11.1.Nedvědice Hodonín 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
19. čtvrtek 15.1.Hodonín Velké Meziříčí 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
20. sobota 17.1.Boskovice Hodonín 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
ČF1 pátek 23.1.Hodonín Bulldogs Brno 10:2 (4:1, 2:0, 4:1)
ČF2 neděle 25.1.Bulldogs Brno Hodonín 2:13 (0:6, 0:3, 2:4)
SF1 pátek 30.1.Hodonín Boskovice 8:2 (2:0, 2:1, 4:1)
SF2 neděle 1.2.Boskovice Hodonín 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
SF3 středa 4.2.Hodonín Boskovice 4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
SF4 pátek 6.2.Boskovice Hodonín 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
SF5 neděle 8.2.Hodonín Boskovice 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
FIN1 pátek 13.2.Velké Meziříčí Hodonín 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
FIN2 neděle 15.2.Hodonín Velké Meziříčí 2:5 (2:3, 0:1, 0:1)
FIN3 středa 18.2.Velké Meziříčí Hodonín 5:3 (0:2, 1:1, 4:0)

Zápasy

  1. A-tým - příprávné zápasy 2020/2021
  2. II. liga - Východ 2019/20
  3. II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19
  4. II. liga - skupina Východ 2017/18
  5. II. liga - skupina Východ 2016/17
  6. II. liga - skupina Východ 2015/16
  7. II. liga - skupina Východ 2014/15
  8. II. liga - skupina Východ 2013/14
  9. II. liga - skupina Střed 2012/13
  10. II. liga - skupina Střed 2011/12
  11. II. liga - skupina Východ 2010/11
  12. II. liga - skupina Východ 2009/10
  13. II. liga - skupina Východ 2008/09
  14. II. liga - skupina Východ 2007/08
  15. II. liga - skupina Východ 2006/07
  16. II. liga - skupina Východ 2005/06
  17. II. liga - skupina Východ 2004/05
  18. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  19. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  20. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  21. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  22. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  23. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  24. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  25. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  26. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  28. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  29. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  30. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  31. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  32. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  33. Krajský přebor I. 1982/83
  34. Krajský přebor I. 1981/82
  35. Krajský přebor I. 1980/81
  36. Krajský přebor I. 1979/80
  37. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  38. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  39. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  40. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  41. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  42. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  43. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  44. II. liga - skupina B 1962/63
  45. II. liga - skupina B 1961/62
  46. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS