Zápasy - Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. neděle 27.10.Vyškov Hodonín 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)
2. čtvrtek 31.10.Hodonín Boskovice 5:2 (1:2, 1:0, 2:0)
3. sobota 2.11.Technika Brno Hodonín 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
4. čtvrtek 7.11.Hodonín Nedvědice 6:6 (3:1, 0:3, 3:2)
5. neděle 10.11.Velké Meziříčí Hodonín 10:0 (6:0, 0:0, 4:0)
6. neděle 17.11.Hodonín Vyškov 0:16 (0:4, 0:5, 0:7)
7. čtvrtek 21.11.Boskovice Hodonín 2:5 (0:0, 1:3, 1:2)
8. neděle 24.11.Hodonín Technika Brno 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
9. čtvrtek 28.11.Nedvědice Hodonín 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
10. neděle 1.12.Hodonín Velké Meziříčí 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
11. neděle 8.12.Vyškov Hodonín 6:1 (2:0, 1:0, 3:1)
12. čtvrtek 12.12.Hodonín Boskovice 11:1 (5:0, 1:0, 5:1)
13. neděle 15.12.Technika Brno Hodonín 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
14. čtvrtek 19.12.Hodonín Nedvědice 4:4 (1:0, 3:2, 0:2)
15. neděle 22.12.Velké Meziříčí Hodonín 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
16. pátek 3.1.Hodonín Vyškov 4:3 (1:1, 0:0, 3:2)
17. sobota 4.1.Boskovice Hodonín 5:7 (0:3, 2:3, 3:1)
18. čtvrtek 9.1.Hodonín Technika Brno 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
19. neděle 12.1.Nedvědice Hodonín 7:5 (2:1, 2:1, 3:3)
20. neděle 19.1.Hodonín Velké Meziříčí 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
ČF1 středa 22.1.Hodonín Technika Brno 7:3 (3:0, 2:2, 2:1)
ČF2 pátek 24.1.Technika Brno Hodonín 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
SF1 pátek 31.1.Velké Meziříčí Hodonín 6:3 (1:1, 4:1, 1:1)
SF2 neděle 2.2.Hodonín Velké Meziříčí 4:3p (1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)
SF3 středa 5.2.Velké Meziříčí Hodonín 7:1 (0:0, 5:0, 2:1)
SF4 pátek 7.2.Hodonín Velké Meziříčí 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)

Zápasy

  1. II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19
  2. II. liga - skupina Východ 2017/18
  3. II. liga - skupina Východ 2016/17
  4. II. liga - skupina Východ 2015/16
  5. II. liga - skupina Východ 2014/15
  6. II. liga - skupina Východ 2013/14
  7. II. liga - skupina Střed 2012/13
  8. II. liga - skupina Střed 2011/12
  9. II. liga - skupina Východ 2010/11
  10. II. liga - skupina Východ 2009/10
  11. II. liga - skupina Východ 2008/09
  12. II. liga - skupina Východ 2007/08
  13. II. liga - skupina Východ 2006/07
  14. II. liga - skupina Východ 2005/06
  15. II. liga - skupina Východ 2004/05
  16. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  17. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  18. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  19. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  20. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  21. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  22. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  23. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  24. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  25. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  26. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  28. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  29. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  30. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  31. Krajský přebor I. 1982/83
  32. Krajský přebor I. 1981/82
  33. Krajský přebor I. 1980/81
  34. Krajský přebor I. 1979/80
  35. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  36. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  37. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  38. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  39. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  40. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  41. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  42. II. liga - skupina B 1962/63
  43. II. liga - skupina B 1961/62
  44. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 9 26:25 16
2. KOP Kopřivnice 9 33:35 16
3. SUM Šumperk 9 30:17 15
4. VAL Val. Meziříčí 8 31:25 15
5. OPA Opava 9 27:24 13
6. HOD Hodonín 8 28:28 10
7. ORL Orlová 9 23:49 3

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Copyright © 2003-2018 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS