Zápasy - Krajský přebor - skupina B 1983/84

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. neděle 13.11.Hodonín Blansko 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
2. neděle 20.11.Uh. Hradiště Hodonín 3:14 (1:4, 1:8, 1:2)
3. neděle 27.11.Hodonín Rousínov 6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
4. neděle 4.12.Hodonín Vyškov 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)
5. neděle 11.12.Břeclav Hodonín 1:5 (0:3, 0:0, 1:2)
6. čtvrtek 15.12.Hodonín Uh. Ostroh 16:0 (5:0, 7:0, 4:0)
7. neděle 18.12.Kroměříž Hodonín 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
8. čtvrtek 5.1.Hodonín Uh. Brod 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
9. neděle 8.1.Plumov Hodonín 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
10. sobota 14.1.Blansko Hodonín 2:10 (0:3, 1:4, 1:3)
11. neděle 15.1.Hodonín Uh. Hradiště 9:2 (3:0, 0:0, 6:2)
12. čtvrtek 19.1.Rousínov Hodonín 3:7 (2:2, 1:2, 0:3)
13. neděle 22.1.Vyškov Hodonín 0:14 (0:3, 0:7, 0:4)
14. neděle 29.1.Hodonín Břeclav 13:0 (3:0, 4:0, 6:0)
15. čtvrtek 2.2.Uh. Ostroh Hodonín 2:9 (1:1, 1:5, 0:3)
17. neděle 12.2.Uh. Brod Hodonín 2:6 (1:1, 0:4, 1:1)
16. čtvrtek 16.2.Hodonín Kroměříž 11:5 (3:0, 6:2, 2:3)
18. neděle 19.2.Hodonín Plumov 8:3 (5:1, 1:1, 2:1)
o přeb. sobota 25.2.Náměšť nad Oslavou Hodonín 2:10 (1:2, 1:1, 0:7)
o přeb. neděle 4.3.Hodonín Náměšť nad Oslavou 9:3 (3:0, 2:3, 4:0)
kval. neděle 11.3.Hodonín Kopřivnice 4:6 (0:1, 3:1, 1:4)
kval. neděle 18.3.Kopřivnice Hodonín 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)

Zápasy

  1. A-tým - příprávné zápasy 2020/2021
  2. II. liga - Východ 2019/20
  3. II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19
  4. II. liga - skupina Východ 2017/18
  5. II. liga - skupina Východ 2016/17
  6. II. liga - skupina Východ 2015/16
  7. II. liga - skupina Východ 2014/15
  8. II. liga - skupina Východ 2013/14
  9. II. liga - skupina Střed 2012/13
  10. II. liga - skupina Střed 2011/12
  11. II. liga - skupina Východ 2010/11
  12. II. liga - skupina Východ 2009/10
  13. II. liga - skupina Východ 2008/09
  14. II. liga - skupina Východ 2007/08
  15. II. liga - skupina Východ 2006/07
  16. II. liga - skupina Východ 2005/06
  17. II. liga - skupina Východ 2004/05
  18. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  19. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  20. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  21. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  22. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  23. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  24. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  25. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  26. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  28. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  29. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  30. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  31. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  32. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  33. Krajský přebor I. 1982/83
  34. Krajský přebor I. 1981/82
  35. Krajský přebor I. 1980/81
  36. Krajský přebor I. 1979/80
  37. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  38. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  39. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  40. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  41. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  42. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  43. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  44. II. liga - skupina B 1962/63
  45. II. liga - skupina B 1961/62
  46. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS