Z Bratislavy s debaklem, juniorce závěr přípravy nevyšel

středa 11.9.2013 | Redakce

Tři zápasy, třikrát proti slovenským týmům a tři porážky. Závěr přípravných utkání se hodonínským juniorům moc nevyvedl. Definitivní tečku za přípravou udělal zpackaný duel na půdě bratislavského Ružinova. Už na konci první třetiny bylo na světelné tabuli k vidění skóre 9:2 a po dvaceti minutách bylo de-facto po zápase. Na branky bohaté utkání nakonec skončilo vysokou prohrou mladých Drtičů v poměru 5:15.

Příp., úterý 10.9.2013
HK Ružinov 99 Bratislava - SHK Hodonín  15:5  (9:2, 4:2, 2:1)
Branky a nahrávky Hodonína: Kučera (Vaněk), Tomi (Sedlák, Flora), Sedlák (Frolek), Janota (Vaněk), Flora.
SHK Hodonín: Luner (Šlapák) - Vanek, Polák, Frolek, Klečko - Sedlák, Flora, Tomi - Výmola, Janota, Kučera - Křivánek, Černohous, Šála

Jan Prčík (hlavní trenér SHK Hodonín):
K poslední přípravě jsme odjeli ve třinácti lidech. Bohužel, někteří kluci nedostali volno ve škole, jiné stále trápí zranění a nemoci. Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Už v páté minutě jsme prohrávali 1:3. Vzali jsme si oddechový čas, abychom to uklidnili. Ve čtrnácté minutě jsme ale prohrávali 7:1 a bylo po zápase. Za stavu 5:1 jsme vystřídali golmany, na poslední třetinu se do brankoviště vrátil opět Ondra Luner. Beru to jako ostudu, protože si myslím, že máme na víc. Vzhledem k tomu, že jsem byl tentokrát na lavičce sám, tak si myslím, že jsem nedohlédl dobře na předzápasovou přípravu a asi jsem nezvolil správně herní taktiku. Nehráli jsme dostatečně důrazně, nepokrývali jsme protihráče a v obranné třetině byl obrovský chaos. Bohužel nás od poloviny přípravy trápí zranění, což nás hodně limituje. Snad se do začátku soutěže dáme aspoň trochu dohromady.