Tohle je velká škoda. B-tým měl v zápase s Ostrohem na dosah tři body, nakonec se musí spokojit s jedním

neděle 8.1.2017 | Jan Hochman

Na dnešní slovácké derby bylo zvědavo téměř tři sta fanoušků, mezi kterými byla i asi dvacítka hostujících příznivců a zápas tak byl doprovázen z tribun velmi dobrou atmosférou. Domácí tým se v první třetině ujal vedení po gólu Račického, hosté ale v poslední třetině srovnali. Když pak v polovině osmapadesáté minuty využil hodonínský Výmola přesilovku, byli Drtiči velmi blízko důležitému vítězství. Ostrožané ale v závěrečné hře v šesti proti čtyřem 27 vteřin před třetí sirénou srovnali a ve druhé minutě nastavení dokonali závěrečný obrat gólem Stránského.

19.kolo, neděle 8.1.2017
SHK Hodonín "B" - HOKEJ Uherský Ostroh  2:3p  (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Račický (Jurásek), 58. Výmola (Ling) - 47. Flora, 60. Rauš D. (Kučera R.), 62. Stránský. Rozhodčí: Reich - Nechvátal, Bačák. Vyloučení: 9:12, navíc Beneš (UHO) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 295. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.
SHK Hodonín "B": Zollpriester (Luner) - Rákoczy, Talán, Crlík, Štěpanovský, Výmola, Weber - Venclík, Ling, Kovalovský - Tomi, Jurásek, Račický - Lindner, Šála, Koubek, Čech - Novotný. Trenéři: Zdeněk Jurásek, Petr Krupica.
HOKEJ Uherský Ostroh: Valúch (Šivel) - Maršálek, Andrýsek, Kučera R. (A), Beneš, Rauš D. (C), Karpíšek, Mika, Galuška V. (A), Galuška L., Stránský, Flora, Ťok, Rauš M., Větříšek. Trenér: Ivan Klauda.

Zdeněk Jurásek (Hodonín):
Chtěl bych pochválit všechny kluky za to, jak k dnešnímu utkání přistoupili a jak jej odbojovali. Oba týmy si vytvořily hodně šancí, výborně ale zachytali oba brankáři, jak Kuba Zollpriester, tak hostující Valuch. Myslím si, že zápas se musel divákům líbit.