Mladí Drtiči vydřeli těsnou výhru proti rakouskému favoritovi

sobota 24.8.2013 | Redakce

Hodonínští junioři zůstávají v přípravě i nadále stoprocentní, avšak tentokrát to na rozdíl od dvojzápasu s brněnským Warriorem nebylo tak snadné. Hokejisté Grazu byli před zápasem lehkými favority a i když přijeli s výrazně omlazenou sestavou, na hodonínském ledě předvedli velice kvalitní výkon. Ještě v osmačtyřicáté minutě svěřenci trenérů Prčíka a Krupicy prohrávali 1:2, jenže Jihomoravané otočili zápas během šesti minut zásluhou obránce Radka Frolka a individuálního průniku Pavla Flory.

Příp., pátek 23.8.2013
SHK Hodonín - Moser Medical Graz 99ers  3:2  (0:0, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 21. Tomi (Buřič), 48. Frolek (Černohous), 54. Flora (Rauš) - 29. Laritz (Šimurka), 41. Laritz (Konrad, Pohl). Rozhodčí: Netopil - Čech, Olšar. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. V oslabení: . Diváci: 48. Střely na branku: 26:23. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
SHK Hodonín: Maloch (32. Zollpriester) - Vaněk, Polák, Sedlák, Kukliš, Frolek, Klečko, Výmola, Polesný - Fojtík, Flora, Rauš - Šála, Kučera, Janota - Křivánek, Černohous, Čavoj - Buřič, Duchoslav, Tomi
Moser Medical Graz 99ers: Seidl (Still) - Konrad, Pohl, Dreymann, Soritz, Rieberer, Lammer, Zieberer, Laritz, Gratzer, Šimurka, Schiechl, Natter, Trost, Schröttner, Audraschko