Juniorka v infarktovém závěru uhájila vítěznou sérii, z Přerova veze dva body za výhru na samostatné nájezdy

pátek 26.2.2016 | Jan Hochman

Třináctá výhra v řadě! Hodonínští junioři pokračují ve výborných výkonech. Na ledě druhého Přerova na začátku poslední třetiny vedly hodonínské pušky o jednu branku, domácí pak ale dvěma slepenými góly strhli vedení na svou stranu. Drtiči záhy srovnali, ale Zubři přispěchali s rychlou odpovědí a v 46. minutě vedl Přerov 5:4. Hosté se hnali za vyrovnáním, ale dlouho jejich akce končily na domácím golmanovi. Až dvacet vteřin před třetí sirénou to konečně vyšlo a Maršálek v přesilovce vyrovnal. V následujících nájezdech byli hosté úspěšnější a díky jistým zákrokům Zollpriestera a vítěznému nájezdu Kulyka si Drtiči odvážejí z Hané dva body!

31.kolo, pátek 26.2.2016
HC ZUBR Přerov - SHK Hodonín  5:6sn  (0:1, 2:2, 3:2)
Branky a nahrávky: 30. Kubal (Kundrátek, Bochňák), 40. Zavřel (Kundrátek), 41. Skopal (Pecha), 43. Kundrátek (Bochňák), 46. Skopal (Hradila, Zavřel) - 10. Janás (Venclík), 32. Janás (Jajcay), 37. Gombarčík (Hložánek), 45. Hložánek, 60. Maršálek (Ling), rozh. náj. Kulyk. Rozhodčí: Mikula - Konvička, Mikler. Vyloučení: Vyloučení: 4:10, navíc Müller (PRE) 10 minut+5+OK, Metelka (PRE) TH, Lišaník (HOD) 5+OK, hráčská lavice (HOD) trest do konce utkání. Využití: 3:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 47:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:6.
HC ZUBR Přerov: Kašpárek - Kundrátek, Smolka, Metelka, Hradila, Válek, Hrabica - Zavřel (C), Solař, Skopal - Pecha, Müller, Kubal (C) – Bochňák. Trenér: Ivo Peštuka.
SHK Hodonín: Zollpriester - Zollpriester - Lišaník, Maršálek, Crlík, Kulyk, Andrýsek, Weber - Venclík (C), Gombarčík, Hložánek - Janás, Ling, Jajcay - Šála, Stanislav. Trenér: Petr Krupica.