Juniorka si na úvod přípravy poradila s Warriorem

Juniorka si na úvod přípravy poradila s Warriorem
pátek 9.8.2013 | Redakce

Po prvním přípravném utkání na půdě brněnského Warrioru mohla v kabině Hodonína bezpochyby zavládnout spokojenost. Drtiči nakročili k vítězství už v první části a i když Brno ve druhé dvacetiminutovce zápas zdramatizovalo, radovali se nakonec z jasné výhry svěřenci trenéra Prčíka. Dařilo se zejména Davidu RAUŠOVI, který vstřelil šest branek!

 
 
Příp., pátek 9.8.2013
HCM Warrior Brno - SHK Hodonín  4:8  (1:4, 3:2, 0:2)
Branky a nahrávky SHK Hodonín: 3. Rauš (Fojtík), 9. Rauš (Vanek, Polák), 11. Rauš (Fojtík, Flora), 13. Rauš (Fojtík), 30. Rauš (Flora), 40. Flora, 50. Rauš (Fojtík, Kučera), 58. Frolek (Výmola). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 4:5, 4:8.
HCM Warrior Brno: Sestava není k dispozici.
SHK Hodonín: Luner (31. Maloch) - Vanek, Polák, Sedlák, Kukliš, Frolek, Prčík, Výmola - Rauš, Flora, Fojtík - Šála, Kučera, Janota - Křivánek, Černohous, Bureš

Komentář k zápasu

Reportáž není k dispozici.

Ohlasy trenérů

Jan Prčík (hlavní trenér SHK Hodonín):
Po první třetině, kterou jsme vyhráli jasně 4:1, zavládla u kluků euforie, kterou jsme se snažili o přestávce trochu zkrotit, ale bohužel se nám to úplně nepovedlo. Kluci to brali už jako vyhraný zápas. Zvýšili jsme sice v polovině utkání na rozdíl čtyř branek, ale domácí pak třemi trefami v řadě snížili na rozdíl jediného gólu. Naštěstí se nám podařilo pár vteřin před druhou přestávkou vstřelit šestou branku, která byla hodně důležitá a přinesla uklidnění do našich řad. V pauze jsme si řekli, co budeme hrát, aby to nedopadlo stejně jako ve druhé třetině. Díky tomu, že si kluci v závěrečné části plnili své úkoly, se nám podařilo vstřelit ještě dvě branky. V zápase byla i nějaká vyloučení, ale myslím si, že jsme celkem obstáli. Tři branky jsme v přesilovce dali, ve dvou oslabeních a z nařízeného trestného střílení jsme naopak inkasovali. Myslím si, že na první přátelák a po pouhých čtyřech trénincích na ledě, to dnes nebylo vůbec špatné. I když šest branek vstřelil David, pochvalu zaslouží za zodpovědný a kolektivní výkon celé mužstvo.

 

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS