Juniorka si na úvod přípravy poradila s Warriorem

pátek 9.8.2013 | Redakce

Po prvním přípravném utkání na půdě brněnského Warrioru mohla v kabině Hodonína bezpochyby zavládnout spokojenost. Drtiči nakročili k vítězství už v první části a i když Brno ve druhé dvacetiminutovce zápas zdramatizovalo, radovali se nakonec z jasné výhry svěřenci trenéra Prčíka. Dařilo se zejména Davidu RAUŠOVI, který vstřelil šest branek!

Příp., pátek 9.8.2013
HCM Warrior Brno - SHK Hodonín  4:8  (1:4, 3:2, 0:2)
Branky a nahrávky SHK Hodonín: 3. Rauš (Fojtík), 9. Rauš (Vanek, Polák), 11. Rauš (Fojtík, Flora), 13. Rauš (Fojtík), 30. Rauš (Flora), 40. Flora, 50. Rauš (Fojtík, Kučera), 58. Frolek (Výmola). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 4:5, 4:8.
HCM Warrior Brno: Sestava není k dispozici.
SHK Hodonín: Luner (31. Maloch) - Vanek, Polák, Sedlák, Kukliš, Frolek, Prčík, Výmola - Rauš, Flora, Fojtík - Šála, Kučera, Janota - Křivánek, Černohous, Bureš

Reportáž není k dispozici.

Jan Prčík (hlavní trenér SHK Hodonín):
Po první třetině, kterou jsme vyhráli jasně 4:1, zavládla u kluků euforie, kterou jsme se snažili o přestávce trochu zkrotit, ale bohužel se nám to úplně nepovedlo. Kluci to brali už jako vyhraný zápas. Zvýšili jsme sice v polovině utkání na rozdíl čtyř branek, ale domácí pak třemi trefami v řadě snížili na rozdíl jediného gólu. Naštěstí se nám podařilo pár vteřin před druhou přestávkou vstřelit šestou branku, která byla hodně důležitá a přinesla uklidnění do našich řad. V pauze jsme si řekli, co budeme hrát, aby to nedopadlo stejně jako ve druhé třetině. Díky tomu, že si kluci v závěrečné části plnili své úkoly, se nám podařilo vstřelit ještě dvě branky. V zápase byla i nějaká vyloučení, ale myslím si, že jsme celkem obstáli. Tři branky jsme v přesilovce dali, ve dvou oslabeních a z nařízeného trestného střílení jsme naopak inkasovali. Myslím si, že na první přátelák a po pouhých čtyřech trénincích na ledě, to dnes nebylo vůbec špatné. I když šest branek vstřelil David, pochvalu zaslouží za zodpovědný a kolektivní výkon celé mužstvo.