Juniorka pomstila A-tým, vyhrála Prostějově a upevnila si první příčku

neděle 27.10.2013 | Redakce

Skvělá práce! Svěřenci trenérského dua Prčík - Krupica vyloupili jestřábí hnízdo a vezou si domů na jih Moravy tři body za vítězství 4:2. Mladé hodonínské pušky přitom po dvou třetinách prohrávaly, ale v závěrečné části se Drtiči - narozdíl od domácích - dokázali prosadit hned třikrát a otočili tak zápas ve svůj prospěch. O góly Hodonína se postarala čtveřice Tomi, Frolek, Černohous a Flora.

12.kolo, neděle 27.10.2013
LHK Jestřábi Prostějov - SHK Hodonín  2:4  (1:0, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 11. Wind (Vykopal, Galeta), 37. Matoušek (Galeta) - 23. Tomi (Černohous), 43. Frolek (Prčík, Tomi), 52. Černohous (Tomi), 60. Flora (Rauš). Rozhodčí: Cik - Nazad, Trunečka. Vyloučení: 10:11, navíc asistent trenéra (PRO) 5+TH. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 38:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4.
LHK Jestřábi Prostějov: Vysloužil (Strašák) - Arnoštt, Liška, Vykopal, Prokop, Matoušek, Medek, Mašek, Melka, Hofman, Wind, Dočkal, Kaluža, Galeta, Gatěk, Kovařík
SHK Hodonín: Zollpriester (Šlapák) - Sedlák, Polesný, Vaněk, Výmola, Frolek, Strapina, Kukliš - Rauš, Flora, Duchoslav - Čavoj, Janota, Kučera - Prčík, Tomi, Černohous - Šála