Hodonínská juniorka parádně otočila zápas s brněnským Warriorem a připsala si už deváté vítězství v řadě!

pátek 5.2.2016 | Jan Hochman

Devátý korálek dnes večer navlékly na vítěznou šňůru mladé hodonínské pušky. Ty sice po první třetině prohrávaly na vlastním ledě s Warriorem Brno o dvě branky, ale mladí Drtiči nesložili zbraně a ve zbývajícím průběhu po výborném výkonu třemi góly otočili skóre na svou stranu. V osmadvacáté minutě nejprve snížil Lukáš Škriba a o minutu a půl později vyrovnal na 2:2 Josef Lišaník. Rozhodující moment utkání nastal v osmé minutě poslední třetiny, kdy parádní obrat dokonal Erik Hložánek. Mladí Drtiči si díky této výhře ještě upevnili už tak dominantní postavení v tabulce jihomoravské části Ligy juniorů.

28.kolo, pátek 5.2.2016
SHK Hodonín - HCM Warrior Brno  3:2  (0:2, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 28. Škriba (Jajcay, Hložánek), 29. Lišaník (Kulyk, Černohous), 48. Hložánek (Škriba, Jajcay) - 17. Křenek (Fábry), 19. Nossek (Polzer). Rozhodčí: Obadal - Maloušek, Hübl. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Střely na branku: 29:25. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
SHK Hodonín: Štěpanovský A. - Lišaník, Kulyk, Andrýsek, Crlík, Weber - Venclík, Černohous (C), Janás - Hložánek, Jajcay, Škriba - Šála, Gombarčík, Stanislav. Trenér: Stanislav Beťko.
HCM Warrior Brno: Holub (Hegedús) - Křenek, Sabol (A), Vágner, Nossek, Marcello, Hussein, Fábry, Polzer (C), Nohel, Kazlepka, Klaus (A), Dvořák, Jarolím, Dobiáš, Přibyl. Trenér: Michal Bartoněk.