Drtiči v exhibičním utkání porazili Jágr Team 9:6

Drtiči v exhibičním utkání porazili Jágr Team 9:6
pondělí 17.8.2009 | V. Urubek, Robert Krůza

Jágr Team sice přijel bez své největší hvězdy, Jaromíra Jágra, ale i tak jsme v něm viděli mnoho známých hokejových osobností. Jména jako Petr Průcha, Tomáš Plekanec, Tomáš Kaberle, Karel Pilař a další mluví za vše. Celkem jsme viděli 15 branek, hostující Zelenka zaznamenal hattrick. Utkání přihlížel naprosto zaplněný ZS TEZA a diváci rozhodně neodcházeli zklamáni.

 
 
Příp., pondělí 17.8.2009
SHK Hodonín - Jágr Team  9:6  (4:3, 4:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 4. Hollý (Haring), 5. Peš (Podešva, Komárek), 11. Jurásek (Komárek), 15. Hoza (Haring), 30. Špok (Hrtús), 31. Hoza (Haring, Hollý), 33. Komárek (Peš, Jurásek), 37. Vaškovič (Peš), 59. Haring - 4. Zelenka (Plekanec, T. Kaberle), 5. Zelenka (T. Kaberle, Pilař), 8. Průcha, 38. Řepík (Průcha), 47. Zelenka (Pilař), 48. Řepík (Krajíček). Rozhodčí: Netopil - Olšar, Lidák. Diváci: 3054.
SHK Hodonín: Stacho (31. Holeš) - Flamík, Rapant J., Pokorný, Podešva, Komárek, Salajka, Šťastný - Hoza, Vaškovič, Korotvička, Špok, Rapant M., Jurásek, Hrtús, Bauer, Haring, Peš, Kuba, Průdek, Hollý
Jágr Team: Hnilička (21. Altrichter, 41. Neuvirth) - T. Kaberle, Pilař, Zíb, Krajíček, Štich (30. Piskáček), Horáček - Zelenka, Plekanec, Tlustý - Průcha, Novotný, Řepík - L. Procházka, Hanzal, Kudělka

Komentář k zápasu

Branek nabídlo utkání celkem 15. Vedení se ujal Jágr Team, když se na začátku čtvrté minuty trefil Zelenka. Drtiči sice dvěma góly stav otočili, ale v páté minutě se trefil znovu Zelenka. Do konce třetiny padly ještě tři branky, z toho dvě do sítě Hniličky a do kabin se šlo za stavu 4:3.

Druhou třetinu, alespoň podle skóre, ovládli domácí Drtiči. V rychlém sledu za sebou se stali úspěšnými střelci Martin Špok, Michal Hoza, Lukáš Komárek a Lubomír Vaškovič. Hosté snižovali přesnou střelou Řepíka. Stav po druhé třetině byl 8:4.

Po brankách Zelenky, který tak dokončil hattrick, a Řepíka se zdálo, že Jágr Team ještě domácím zatopí, ale při powerplay hostů se trefil do prázdné klece Haring a rozhodl o vítězství Drtičů v poměru 9:6.

Ohlasy trenérů

Michal Holeš (brankář Hodonín)
Takový zápas se hraje jednou za život i když bych si jich přál víc. Byl tam veliký respekt z naší strany, ale pak se mi podařilo pár dobrých zákroků na kterých jsem se chytil a nervozita šla stranou. Říkal jsem si, že horší jak včera to snad být nemůže a povedlo se to. Atmosféra byla super a když přijde plný dům, tak to se potom hned líp chytá a taky hráčům se určitě hraje líp.

Libor Procházka (Jágr tým)
Myslím si, že to bylo slušný. Sice jsem nebyl čtyři dny na ledě, ale zápas byl povedený. My jsme se nějak moc poctivě nevraceli do zadu a díky tomu Hodonín vyhrál. Tak trochu nás i zradil led a ta mlha. Je to škoda. Byla to exhibice ve které se nehraje do těla a od toho bylo daný všechno. Je to alfa omega jakéhokoliv zápasu.

Fotogalerie

 

Další fotografie

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS