Drtiči na úvod přípravy prohráli ve Žďáru nad Sázavou. Jediný gól hostů v závěru vstřelil kapitán Komínek

Drtiči na úvod přípravy prohráli ve Žďáru nad Sázavou. Jediný gól hostů v závěru vstřelil kapitán Komínek
čtvrtek 13.8.2020 | Redakce, Foto: Petr Nedvěd, www.hokejzr.cz

H O D O N Í N - Hodonínští hokejisté na úvod přípravy prohráli ve Žďáru nad Sázavou 1:3. Drtiči na Vysočině doplatili na nerozehranost a proměňování šancí. Jediný gól hostujícího týmu ve čtvrtečním zápase vstřelil až v 52. minutě kapitán Tomáš Komínek. Slovácký celek se hned v pátek představí na ledě druholigového nováčka z Velkého Meziříčí.

 
 
přát., čtvrtek 13.8.2020
SKLH Žďár nad Sázavou - SHK Hodonín  3:1  (1:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 11. Kadleček (D. Čermák, Půža), 34. Půža, 41. Bureš - 52. Komínek. Rozhodčí: nehlášeno. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: nehlášeno. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

Ohlasy trenérů

Martin Nečas (SKLH Žďár nad Sázavou): „Typické jedno z úvodních střetnutí v přípravě na sezónu. Stále testujeme nějaké hráče a zkoušíme různé podoby sestavy, nicméně k tomu hráči přistoupili výborně. Myslím, že jsme po většinu utkání byli lepším týmem a zasloužili jsme si užít pocit vítězství. Soupeř svoji kvalitu měl, ovšem výborný Čápíno v bráně všechny šance soupeře zneškodnil.

Tibor Janás (SHK Drtiči Hodonín): „Do utkání jsme nastoupili po třech trénincích na ledě, což bylo samozřejmě znát. Soupeř na rozdíl od nás trénuje již dva týdny, v úterý odehrál zápas s Třebíčí. My máme některé kluky zraněné, jiní hráči jsou pracovně vytížení. Šanci ale dostali nové tváře, včetně juniorů ze Zlína nebo mladých hráčů z Hodonína. Dobrý zápas odehrál teprve čtrnáctiletý Richard Marek, slušný výkon podal i jeho bratr René Marek. Zápas i přes porážku splnil svůj účel. Soupeř byl první dvě třetiny lepší, přesto i my jsme si vypracovali spoustu vyložených šancí, nedali jsme snad šest nebo sedm samostatných nájezdů. Za nasazení a bojovnost musím mužstvo pochválit. Kluci bojují o místo, příležitost dostanou i v pátek proti Velkému Meziříčí, kde bude sestava ještě více okleštěná. Stabilní hráče a opory pošetříme, prostor dostanou výhradně mladí kluci.“

 

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS