Byl to boj do posledních vteřin, ale povedlo se! Drtiči porazili v důležitém utkání Rosice 5:4

neděle 22.1.2017 | Jan Hochman

Důležitý zápas v boji o vysněné play-off Drtiči zvládli. Štiky z Rosic ale nedaly svou kůži zadarmo. Po první třetině byli hosté o gól napřed, prostřední perioda ale vyšla domácím borcům na jedničku. Drtiči třemi góly otočili skóre na svou stranu po čtyřiceti minutách to byli oni, kdo o gól vedl. Rosičtí na začátku poslední části srovnali, prodloužení ale odmítl Juraj Talán, který tři a půl minuty před koncem základní hrací doby vstřelil vítěznou branku.

21.kolo, neděle 22.1.2017
SHK Hodonín "B" - HC Štika Rosice  5:4  (1:2, 3:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 19. Ling (Rákoczy), 27. Račický (Jurásek), 29. Štěpanovský M. (Výmola), 37. Tomi (Jurásek, Račický), 57. Talán (Kovalovský) - 11. Fábry (Polzer), 19. Krejčí, 33. Dobšák (Polzer), 41. Hemala (Krobauer). Rozhodčí: Kolečkář - Kacetl, Procházka. Vyloučení: 7:3, navíc Jurásek (HOD) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 131. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4.
SHK Hodonín "B": Zollpriester (Luner) - Rákoczy, Talán, Crlík, Štěpanovský M., Výmola, Weber, Čech - Venclík, Ling (C), Kovalovský - Tomi (A), Jurásek (A), Račický - Novotný, Lindner, Koubek - Šála. Trenéři: Zdeněk Jurásek, Petr Krupica.
HC Štika Rosice: Nos - Hájek, Řeřucha, Pospíšil, Hemala, Varholík, Galatík, Buhaj, Krejčí (A), Krobauer, Hakl (C), Novotný, Křen, Polzer, Fábry, Dobšák. Trenér: Zdeněk Balabán.

Zdeněk Jurásek (Hodonín):
Dnes jsme podali dobrý výkon. Kluci bojovali a šli si celý zápas za třemi body a za to jim patří poděkování. Dobře zachytal Kuba Zollpriester.