"Přátelské utkání" s Uherským Hradištěm junioři zvládli na jedničku

pondělí 22.8.2011 | Redakce

Druhé přípravné utkání hodonínské juniorky svedlo dohromady dva celky, které v minulé sezoně společně sestoupily z ligy juniorů. K termínu přátelské utkání měl ale sobotní duel hodně daleko. Sudí Holub rozdal na obou stranách celkem 145 trestných minut. Z výhry se nakonec radovali mladí Drtiči, kteří porazili Uherské Hradiště 7:2.

příp., sobota 20.8.2011
SHK Hodonín - HC Uherské Hradiště  7:2  (3:1, 3:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Duchoslav (Buřič), 9. Miklík (Duchoslav), 17. Rauš (Kulyk, Miklík), 26. Miklík (Tomi), 26. Fojtík (Janota), 30. Buřič (Miklík), 58. Charvát (Fojtík) - 1. Zderčík (Woska), 29. Fladr (Černý). Rozhodčí: Holub - Olšar, Macek. Vyloučení: 10:10, navíc Sedlák a Tomi (oba HOD) 10 minut, Rauš (HOD) 5 minut, Fladr (UHH) 10 minut, Durica (UHH) OK, Woska a Ohnutek (oba UHH) TH. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Střely na branku: 38:23. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2, 7:2.
SHK Hodonín: Jež (Luner) - Horinka, Doskočil, Miklík, Adamec, Morkáň, Kulyk - Charvát, Tomi, Vrba L. - Duchoslav, Buřič, Šrámek - Fojtík, Janota, Rauš - Sedlák, Kučera.
HC Uherské Hradiště: Hubáček (40. Machálek) - Brim, Býček, Varmuža, Pudelka, Zderčík, Hazucha, Fladr, Pavlůšek, Černý, Křeháček, Lažek, Ohnutek, Woska, Durica, Strmiska.