Zápasy - II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19

kolodatumdomácíhosté třetiny
2. sobota 15.9.Hodonín Orlová 7:3 (1:0, 3:2, 3:1)
3. středa 19.9.Opava Hodonín 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
4. sobota 22.9.Hodonín Nový Jičín 3:4 (2:1, 1:1, 0:2)
5. středa 26.9.Val. Meziříčí Hodonín 18:00  
6. sobota 29.9.Hodonín Kopřivnice 17:00  
7. středa 3.10.Šumperk Hodonín 18:00  
8. sobota 6.10.Havl. Brod Hodonín 17:00  
10. středa 17.10.Orlová Hodonín 18:00  
11. sobota 20.10.Hodonín Opava 17:00  
12. středa 24.10.Nový Jičín Hodonín 18:00  
13. sobota 27.10.Hodonín Val. Meziříčí 17:00  
14. středa 31.10.Kopřivnice Hodonín 18:00  
15. sobota 3.11.Hodonín M. Budějovice 17:00  
16. sobota 10.11.Hodonín Šumperk 17:00  
18. sobota 17.11.Žďár nad Sázavou Hodonín 17:00  
19. středa 21.11.Hodonín Orlová 18:00  
20. sobota 24.11.Hodonín Tábor 17:00  
21. středa 28.11.Opava Hodonín 18:00  
22. sobota 1.12.České Budějovice Hodonín 17:00  
23. středa 5.12.Hodonín Nový Jičín 18:00  
24. sobota 8.12.Hodonín Pelhřimov 17:00  
25. středa 12.12.Val. Meziříčí Hodonín 18:00  
26. sobota 15.12.Písek Hodonín 17:00  
27. středa 19.12.Hodonín Kopřivnice 18:00  
28. sobota 22.12.Hodonín Havl. Brod 17:00  
29. čtvrtek 3.1.Šumperk Hodonín 18:00  
30. sobota 5.1.M. Budějovice Hodonín 17:00  
31. sobota 12.1.Hodonín Žďár nad Sázavou 17:00  
33. sobota 19.1.Tábor Hodonín 17:00  
34. sobota 26.1.Hodonín České Budějovice 17:00  
35. středa 30.1.Orlová Hodonín 18:00  
36. sobota 2.2.Pelhřimov Hodonín 17:00  
37. středa 6.2.Hodonín Opava 18:00  
38. sobota 9.2.Hodonín Písek 17:00  
39. středa 13.2.Nový Jičín Hodonín 18:00  
40. sobota 16.2.Hodonín Val. Meziříčí 17:00  
41. sobota 23.2.Kopřivnice Hodonín 17:00  
42. středa 27.2.Hodonín Šumperk 18:00  

Zápasy

  1. II. liga - skupina Jih a Východ 2018/19
  2. II. liga - skupina Východ 2017/18
  3. II. liga - skupina Východ 2016/17
  4. II. liga - skupina Východ 2015/16
  5. II. liga - skupina Východ 2014/15
  6. II. liga - skupina Východ 2013/14
  7. II. liga - skupina Střed 2012/13
  8. II. liga - skupina Střed 2011/12
  9. II. liga - skupina Východ 2010/11
  10. II. liga - skupina Východ 2009/10
  11. II. liga - skupina Východ 2008/09
  12. II. liga - skupina Východ 2007/08
  13. II. liga - skupina Východ 2006/07
  14. II. liga - skupina Východ 2005/06
  15. II. liga - skupina Východ 2004/05
  16. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2003/04
  17. Krajský přebor mužů jižní Moravy a Vysočiny 2002/03
  18. Jihomoravský přebor II. třída 2001/02
  19. I. Česká národní hokejová liga 1994/95
  20. I. Česká národní hokejová liga 1993/94
  21. I. Česká národní hokejová liga 1992/93
  22. I. Česká národní hokejová liga 1991/92
  23. I. Česká národní hokejová liga 1990/91
  24. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1989/90
  25. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1988/89
  26. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1987/88
  27. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1986/87
  28. II. Česká národní hokejová liga - Skupina C 1985/86
  29. Krajský přebor - skupina B 1984/85
  30. Krajský přebor - skupina B 1983/84
  31. Krajský přebor I. 1982/83
  32. Krajský přebor I. 1981/82
  33. Krajský přebor I. 1980/81
  34. Krajský přebor I. 1979/80
  35. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1978/79
  36. II. Česká národní hokejová liga - Skupina D 1977/78
  37. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1976/77
  38. II. Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76
  39. Divize Jihomoravského kraje 1974/75
  40. Divize Jihomoravského kraje 1973/74
  41. Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72
  42. II. liga - skupina B 1962/63
  43. II. liga - skupina B 1961/62
  44. II. liga - skupina B 1960/61

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. SUM Šumperk 4 13:7 8
2. NJI Nový Jičín 4 10:12 7
3. HOD Hodonín 3 13:9 6
4. KOP Kopřivnice 3 11:11 6
5. VAL Val. Meziříčí 3 9:7 5
6. OPA Opava 4 14:14 4
7. ORL Orlová 3 8:18 0

Tip: Levný nábytek a kuchyně

Copyright © 2003-2018 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS