Podrobná tabulka

Přehled výsledků základní části - klikněte zde

Sezóny: 06/0707/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/20
Skupina: západ - střed - východ

Celková tabulka - 2.liga západ 2010/11

Po najetí kurzorem na záhlaví se zobrazí název sloupce. Kliknutím se tabulka podle sloupce setřídí (sloupec tučným písmem).

PklubZVVpPpPVB:IBBRB
1. Klášterec n/O 36 28 1 0 7 185 : 115 86 +70
2. Most 36 23 1 3 9 179 : 131 74 +48
3. Klatovy 36 18 3 1 14 144 : 125 61 +19
4. Řisuty 36 15 5 5 11 145 : 110 60 +35
5. Jablonec 36 14 5 2 15 147 : 118 54 +29
6. Sokolov 36 14 5 1 16 142 : 155 53 -13
7. Děčín 36 12 4 6 14 117 : 131 50 -14
8. Roudnice n/L 36 13 2 3 18 132 : 157 46 -25
9. Česká Lípa 36 8 0 5 23 96 : 176 29 -80
10. Kobra Praha 36 7 2 2 25 117 : 186 27 -69

Započteny zápasy do: 13.02.2011 včetně.

Systém soutěže

I. část - skupina Západ a Střed: 36 utkání (každý s každým ve své skupině čtyřkolově).

I. část - skupina Východ: 28 utkání ve 30 kolech (každý s každým dvoukolově).

II. část - skupina Východ: ve skupině A (týmy ze 1.-6. místa) a ve skupině B (týmy z 7.-12. místa) 10 utkání, ve skupině C (týmy z 13.-15. místa) 4 utkání v 6 kolech; v každé ze skupin každý s každým dvoukolově v rámci své skupiny.

III. část - skupina Západ a Střed: týmy z 1.-8. místa hrají mezi sebou play-off.

III. část - skupina Východ: týmy z 1.-8. místa po II. části (tedy všechny ze skupiny A a první dva ze skupiny B) hrají mezi sebou play-off.

III. část - o udržení: týmy z 10. místa skupin Západ a Střed po I.části a tým z 15. místa skupiny Východ po II. části hrají s vítězem kvalifikace krajské soutěže o udržení.

Podrobnosti a rozpisy viz dokumenty na www.cslh.cz.

Pořadí při rovnosti bodů v průběhu soutěže se určuje podle vyššího brankového rozdílu a podle podle vyššího počtu vstřelených branek. Pro rozdělení týmů do další části soutěže jsou rozhodující vzájemné zápasy.

Tabulka domácích zápasů

PklubZVVpPpPVB:IBBRB
1. Klášterec n/O 18 15 1 0 2 103 : 60 47 +43
2. Jablonec 18 10 3 0 5 92 : 55 36 +37
3. Řisuty 18 10 2 0 6 78 : 46 34 +32
4. Most 18 10 1 2 5 85 : 62 34 +23
5. Sokolov 18 9 3 1 5 77 : 68 34 +9
6. Klatovy 18 9 2 1 6 76 : 56 32 +20
7. Děčín 18 7 3 3 5 69 : 58 30 +11
8. Roudnice n/L 18 7 1 0 10 59 : 72 23 -13
9. Česká Lípa 18 5 0 3 10 54 : 88 18 -34
10. Kobra Praha 18 3 2 0 13 57 : 89 13 -32

Tabulka venkovních zápasů

PklubZVVpPpPVB:IBBRB
1. Most 18 13 0 1 4 94 : 69 40 +25
2. Klášterec n/O 18 13 0 0 5 82 : 55 39 +27
3. Klatovy 18 9 1 0 8 68 : 69 29 -1
4. Řisuty 18 5 3 5 5 67 : 64 26 +3
5. Roudnice n/L 18 6 1 3 8 73 : 85 23 -12
6. Děčín 18 5 1 3 9 48 : 73 20 -25
7. Sokolov 18 5 2 0 11 65 : 87 19 -22
8. Jablonec 18 4 2 2 10 55 : 63 18 -8
9. Kobra Praha 18 4 0 2 12 60 : 97 14 -37
10. Česká Lípa 18 3 0 2 13 42 : 88 11 -46

Součet - domácí vs. hosté

 ZVVpRPpPVB:IBB+/-
Domácí týmy 180 85 18 0 10 67 750 : 654 301 +96
Hostující týmy 180 67 10 0 18 85 654 : 750 239 -96

Máte technické či obsahové připomínky k tabulce?
Napište nám na podporaesports.cz.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. SUM Šumperk 21 105:45 54
2. HBR Havl. Brod 21 90:66 44
3. VAL Val. Meziříčí 20 72:56 33
4. HOD Hodonín 20 88:83 33
5. OPA Opava 20 75:71 30
6. KOP Kopřivnice 21 69:77 26
7. ZNS Žďár n/S 20 72:81 26
8. NJI Nový Jičín 21 65:94 24
9. MBU Mor. Budějovice 20 54:117 6

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2019 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS