Podrobná tabulka

Přehled výsledků základní části - klikněte zde

Sezony: 06/0707/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/1919/2020/21 21/22
Skupina: západ - střed - východ

Celková tabulka - 2.liga východ 2010/11

Po najetí kurzorem na záhlaví se zobrazí název sloupce. Kliknutím se tabulka podle sloupce setřídí (sloupec tučným písmem).

PklubZVVpPpPVB:IBBRB
1. Valašské Meziříčí 38 15 7 2 14 149 : 149 61 0
2. Břeclav 38 8 6 2 22 101 : 138 38 -37
3. Šumperk 38 29 4 0 5 191 : 104 95 +87
4. Havířov 38 22 4 2 10 170 : 111 76 +59
5. Hodonín 38 20 4 2 12 166 : 122 70 +44
6. Opava 38 19 3 2 14 136 : 117 65 +19
7. Nový Jičín 38 17 3 1 17 123 : 124 58 -1
8. Frýdek-Místek 38 8 3 5 22 119 : 194 35 -75
9. Přerov 38 18 2 6 12 159 : 116 64 +43
10. Technika 38 11 2 8 17 110 : 127 45 -17
11. Vsetín 32 10 2 1 19 95 : 128 35 -33
12. Prostějov 38 18 1 3 16 129 : 109 59 +20
13. Uničov 32 6 1 1 24 101 : 190 21 -89
14. Orlová 38 26 0 0 12 158 : 108 78 +50
15. Uherské Hradiště 32 7 0 7 18 86 : 156 28 -70

Započteny zápasy do: 20.02.2011 včetně.

Systém soutěže

I. část - skupina Západ a Střed: 36 utkání (každý s každým ve své skupině čtyřkolově).

I. část - skupina Východ: 28 utkání ve 30 kolech (každý s každým dvoukolově).

II. část - skupina Východ: ve skupině A (týmy ze 1.-6. místa) a ve skupině B (týmy z 7.-12. místa) 10 utkání, ve skupině C (týmy z 13.-15. místa) 4 utkání v 6 kolech; v každé ze skupin každý s každým dvoukolově v rámci své skupiny.

III. část - skupina Západ a Střed: týmy z 1.-8. místa hrají mezi sebou play-off.

III. část - skupina Východ: týmy z 1.-8. místa po II. části (tedy všechny ze skupiny A a první dva ze skupiny B) hrají mezi sebou play-off.

III. část - o udržení: týmy z 10. místa skupin Západ a Střed po I.části a tým z 15. místa skupiny Východ po II. části hrají s vítězem kvalifikace krajské soutěže o udržení.

Podrobnosti a rozpisy viz dokumenty na www.cslh.cz.

Pořadí při rovnosti bodů v průběhu soutěže se určuje podle vyššího brankového rozdílu a podle podle vyššího počtu vstřelených branek. Pro rozdělení týmů do další části soutěže jsou rozhodující vzájemné zápasy.

Tabulka domácích zápasů

PklubZVVpPpPVB:IBBRB
1. Valašské Meziříčí 19 9 5 1 4 88 : 65 38 +23
2. Břeclav 19 6 4 1 8 53 : 58 27 -5
3. Šumperk 19 17 2 0 0 103 : 44 55 +59
4. Nový Jičín 19 12 2 0 5 72 : 56 40 +16
5. Opava 19 11 2 1 5 76 : 52 38 +24
6. Frýdek-Místek 19 5 2 2 10 65 : 87 21 -22
7. Hodonín 19 14 1 1 3 98 : 48 45 +50
8. Havířov 19 14 1 0 4 103 : 54 44 +49
9. Přerov 19 12 1 4 2 97 : 50 42 +47
10. Technika 19 8 1 3 7 68 : 61 29 +7
11. Orlová 19 17 0 0 2 94 : 43 51 +51
12. Prostějov 19 12 0 2 5 65 : 40 38 +25
13. Vsetín 16 9 0 1 6 57 : 48 28 +9
14. Uherské Hradiště 16 4 0 4 8 46 : 72 16 -26
15. Uničov 16 4 0 1 11 54 : 76 13 -22

Tabulka venkovních zápasů

PklubZVVpPpPVB:IBBRB
1. Havířov 19 8 3 2 6 67 : 57 32 +10
2. Hodonín 19 6 3 1 9 68 : 74 25 -6
3. Šumperk 19 12 2 0 5 88 : 60 40 +28
4. Valašské Meziříčí 19 6 2 1 10 61 : 84 23 -23
5. Břeclav 19 2 2 1 14 48 : 80 11 -32
6. Vsetín 16 1 2 0 13 38 : 80 7 -42
7. Opava 19 8 1 1 9 60 : 65 27 -5
8. Přerov 19 6 1 2 10 62 : 66 22 -4
9. Prostějov 19 6 1 1 11 64 : 69 21 -5
10. Nový Jičín 19 5 1 1 12 51 : 68 18 -17
11. Technika 19 3 1 5 10 42 : 66 16 -24
12. Frýdek-Místek 19 3 1 3 12 54 : 107 14 -53
13. Uničov 16 2 1 0 13 47 : 114 8 -67
14. Orlová 19 9 0 0 10 64 : 65 27 -1
15. Uherské Hradiště 16 3 0 3 10 40 : 84 12 -44

Součet - domácí vs. hosté

 ZVVpRPpPVB:IBB+/-
Domácí týmy 276 154 21 0 21 80 1139 : 854 525 +285
Hostující týmy 276 80 21 0 21 154 854 : 1139 303 -285

Máte technické či obsahové připomínky k tabulce?
Napište nám na podporaesports.cz.

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS