H O D O N Í N - Tohle byla pořádná divočina. Mimořádný zápas, který je k vidění jednou, možná dvakrát za sezonu. Ve středečním bláznivém duelu Drtičů na ledě Moravských Budějovic padlo neuvěřitelných sedmnáct branek. Šťastnější nakonec byli hodonínští hokejisté, kteří popáté za sebou hráli po šedesáti minutách nerozhodně. Druhý bod navíc hostům, kteří ztratili slibné vedení 5:2, vystřelil v čase 64:12 útočník Jakub Čejka. Jihomoravané se díky výhře 9:8 v prodloužení dotáhli na třetí Valašské Meziříčí. » celý článek
H O D O N Í N - Tohle nebude žádná selanka, snadný duel. Hodonínští hokejisté ve druhé lize čtyřikrát za sebou hráli po šedesáti minutách nerozhodně. Zatímco ve Valašském Meziříčí, Kopřivnici i doma se Žďárem nad Sázavou zvládli nájezdy i prodloužení, naposledy s Opavou prohráli. Ztracené dva body si chtějí vzít na ledě Moravských Budějovic. A i když jsou Žihadla ve východní skupině poslední, jednoduché to mít Drtiči rozhodně nebudou. Zápas 23. kola začíná na Vysočině v osmnáct hodin. » celý článek
H O D O N Í N - A zase to prodloužení. Ani sobotní zápas hodonínských hokejistů s Opavou neskončilo po šedesáti minutách. Drtiči sice v dramatickém závěru brankami Matuly a Komínka otočili vyrovnaný duel se Slezanem, ale vedení 2:1 neudrželi, když hosté při power-play výsledek zásluhou kapitána Zapletala srovnali. A další obrat v zápase v čase 62:43 završil útočník Roman Hendrych. Slovácký celek i přes prohru 2:3 udržel v tabulce čtvrté místo, na třetí Valašské Meziříčí ztrácí už jenom dva body. » celý článek