16.03.2018 Šumperk vs Hodonín (6:2) 0 0 0 -1 0
14.03.2018 Hodonín vs Šumperk (5:1) 1 0 1 0 0
28.02.2018 Val. Meziříčí vs Hodonín (4:2) 1 0 1 0 0
24.02.2018 Hodonín vs Opava (8:4) 1 1 2 0 4
24.01.2018 Šumperk vs Hodonín (4:0) 0 0 0 0 0

Články

09.10.2021 Velká škoda. Drtiči přišli v Novém Jičíně o nadějné vedení 2:0, na ledě lídra těsně padli. Rozhodl Tomáš Káňa
29.09.2021 V Brně rozhodla první třetina. Drtiči v rozmezí 78 sekund inkasovali tři branky a i potřetí v sezoně prohráli
22.09.2021 Drtiči vstoupili do sezony porážkou ve Žďáru. Rozhodla druhá třetina, závěrečný nápor body nepřinesl
03.08.2021 Drtiči vyjeli na led. Opory zůstávají, tým se mění za pochodu. „Chceme ročník ekonomicky ustát,“ říká Janás
12.05.2021 Drtiči se sešli před zahájením letní přípravy. Trenérem Drtičů zůstává Janás, pokračují i Balán, Komínek a Romančík
02.10.2020 Drtiči vyhráli i třetí letošní domácí duel. Zápas s Novým Jičínem dvěma góly rozhodl útočník Michal Romančík
23.09.2020 Snaživý výkon na body nestačil. Bojovní Drtiči na úvod sezony podlehli favorizovanému Znojmu
01.09.2020 Romančík: Makáme, nesedíme na prdeli. Na druhou ligu budeme fyzicky i psychicky velmi dobře připravení
01.09.2020 Drtiči zvládli odvetu s Velkým Meziříčím a památku zemřelého Miloše Říhy uctili výhrou. Rozhodl Romančík
26.08.2020 Drtiči nastříleli Uherskému Ostrohu devět branek. Trenér Janás zkoušel nováčky, hattrickem se blýskl Romančík
30.06.2020 Drtiči hlásí první posily. Do Hodonína se vracejí útočníci Finsterle s Romančíkem a obránce Kobylík
13.11.2018 Drtiči promrhali tříbrankový náskok, v dohrávce prohráli se Šumperkem v prodloužení
14.03.2018 První semifinále zvládli lépe hodonínští Drtiči, kteří se tak ujímají vedení v sérii 1:0 na zápasy!
28.02.2018 „Jsem rád, že jsem se tak rychle vrátil do zápasového tempa,“ říká Michal Romančík
28.02.2018 Drtiči bez několika hráčů základní sestavy na závěr základní části padli na ledě Valašského Meziříčí