06.03.2019 Hodonín vs M. Budějovice (4:2) 0 0 0 0 0
04.03.2019 M. Budějovice vs Hodonín (4:2) 0 0 0 0 0
02.03.2019 Hodonín vs M. Budějovice (3:1) 0 0 0 0 0
27.02.2019 Hodonín vs Šumperk (5:3) 0 1 1 0 0
23.02.2019 Kopřivnice vs Hodonín (3:5) 1 1 2 0 4

Články

02.10.2019 Šlágr patřil Hodonínu! Drtiči zlomili Bruslaře v druhé třetině a po výhře 6:3 poskočili v tabulce na druhé místo
25.09.2019 Drtiči zvládli i vyhrocený duel v Moravských Budějovicích. Po divoké výhře 6:3 se v tabulce posunuli na třetí místo
24.02.2019 Drtiči v závěru otočili zápas v Kopřivnici a po výhře 5:3 dál zůstávají na druhém místě
18.03.2018 Drtiči v dramatické bitvě udolali na svém ledě Šumperk a v sérii se ujímají vedení 2:1 na zápasy!
18.02.2018 „Soustředili jsme se pouze na sebe a ne na rozhodčího, soupeře a diváky,“ hledá příčiny výhry Martin Miklík
06.01.2018 INFOGRAFIKA: Sudí rozdal celkem 84 trestných minut, v početní výhodě přesto padl jediný gól
15.03.2017 „Musíme ze sebe vymáčknout veškeré úsilí a urvat bod v náš prospěch," velí před třetím zápasem Martin Miklík
25.02.2017 Parádní start! Drtiči podpořeni skvělým Kotvanem nedali Opavě šanci a ujali se vedení v sérii!
30.01.2017 „Věděli jsme, že to bude víc boj než parádní hokej,“ řekl po duelu s Novým Jičínem šťastný střelec Martin Miklík
21.12.2016 Drtiči si pod stromeček naježili parádní dárek v podobě dvoubodového vítězství na jičínském ledě!
15.12.2016 „Rychlé góly ze druhé třetiny nás strašně srazily. Potom už je to taková křeč,“ přiznává obránce David Polesný
01.10.2016 Z trestné lavice se vyhrává jen těžko, Vsetín potvrdil svou sílu a připravil Drtičům druhou letošní porážku
18.09.2016 „Děláme spoustu hloupých faulů a to nás stojí hodně sil,“ uvědomuje si obránce Martin Miklík
23.08.2016 „Musíme se po ztrátě puku zodpovědně vracet,“ velí k pečlivější defenzivě útočník Radek Zháňal