Svatopluk Kosík: Neproměněných šancí bylo stále dost

Svatopluk Kosík: Neproměněných šancí bylo stále dost
neděle 25.10.2009 | Robert Krůza

H O D O N Í N - Po jednoznačné výhře nad Uničovem 6:0 by si každý řekl, že mančaft soupeře jednoznačně rozdrtil, ale kdo zná trenéra Kosíka ví, že stoprocentně spokojen ještě není. V pozápasovém rozhovoru těsně po utkání s Uničovem si trenér Drtičů Svatopluk Kosík posteskl na stále hodně spálených šancí a hluchá místa ve hře.

 
 
Gratulace trenérovi a pojďme na zhodnocení utkání. Trenér Drtičů Svatopluk Kosík doslova vyběhl s trenérské šatny a omluvil se za chvilku strpení. Po chvilce přišel a spustil „Dnešní výkon byl dobrý, ale zase těch šancí co bylo a neproměněných. Ať to byl Hollý, nebo 2x Korotvička a Špok v samostatných nájezdech, to všechno se musí proměňovat, pak se nám to může vymstít. Škoda toho“, dodal trenér Kosík.

Ono by se řeklo, že 6:0 je nádhera, jak jste vnímal převahu týmu? „Tlak tam byl, ale až v závěru. To musí přijít dřív. Budeme se snažit ať tam ty branky padají víc“, poznamenal zamyšlený kouč Drtičů.

Nesmíme opomenou bezchybný výkon golmana Michala Holeše, ale ruku na srdce, nezdá se vám, že zbytečným častým vylučováním Houlemu kluci moc nepomáhají? „Ano, dnes nás podržel Michal Holeš a vychytal nám to. Ale ještě musíme opravdu zapracovat na těch vyloučení, do budoucna se toho chceme vyvarovat. Zbytečně to oslabuje tým a šance na skórování se zmenšují“,zhodnotil kouč.

Dnes měla hra rychlost a spát, souhlasíte?„Bodejť, (smích) doma se snažíme hrát na tři útoky aby to bylo v tempu a čtvrtý je připravený. Kluci se musí prostě probojovat“, řekl jednoznačně trenér Kosík.

Ten kdo se o A-tým Drtičů zajímá ví, že jste velký stratég a také k úplné spokojenosti máte daleko, co byste dodal k dnešní hře vašich svěřenců dnes? „Někdy máme ve hře hluchá místa, to se nedá vyvrátit, nemá to tu herní plynulost. Takové nějaké odpálení puku k ničemu nevede. Ale na to jsou právě treninky, abychom to stále pilovali“, dodal jednoznečně lodivod Drtičů Kosík.

Poté začal hodnotit nové posily v obranných řadách „Docela dobře se uvedl Krajčík, když hrál i tento druhý zápas solidně. Co se týče zapracování Kadely do týmu, viděl jsem ho hrát poprvé a je to vlastně na úkor někoho. Byli jsme jednoznačně dohodnutí, že do první třetiny nenastoupí a druhou, třetí hrát bude za jakéhokoliv stavu abychom si ho otestovali. Po prvním zápase je těžko dělat nějaké závěry. Uvidíme jak to bude s ním dál, jestli ho oslovíme“, ukončil zhodnocení posil trenér Kosík.

Takže ve středu doma pokračujeme a redakce webu si vás dovuje pozvat na další utkání, které se hraje 28. října (státní svátek) v 18 hodin na ZS TEZA v Hodoníně kdy soupeřem Drtičů bude tým HC Gedos Nový Jičín

Přijďte podpořit Drtiče

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 21 61:69 39
2. VAL Valašské Meziříčí 18 71:41 34
3. ZNS Žďár nad Sázavou 16 61:53 30
4. OPA Opava 19 57:50 30
5. KMB Kometa Brno B 20 62:60 28
6. KOP Kopřivnice 19 66:63 26
7. VEL Velké Meziříčí 19 64:74 26
8. HOD Hodonín 18 44:76 12

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS