Svatopluk Číhal: Doufám, že jsme si pozvali lidi na další domácí utkání

Svatopluk Číhal: Doufám, že jsme si pozvali lidi na další domácí utkání
čtvrtek 3.2.2011 | Robert Krůza

H O D O N Í N - Po utkání s Opavou se naše redakce opět vydala směr kabina trenérů k souhrnu utkání a ten nám poskytl trenér SHK Hodonín Svatopluk Číhal.

 
 
Středeční utkání s Opavou bylo bojovné a zejména hráči SHK v něm podali rytířský výkon a nebýt ošklivě vypadajícího zranění domácího Hozy, zápas by se povedl na jedničku. Jak nám toto utkání okomentoval domácí trenér Svatopluk Číhal si přečtěte. „ Já jsem spokojený, protože si myslím, že jsme odehráli dobrý zápas. Opava začala dost aktivně, ale pak jsme si něco řekli a začali jsme hrát dobře od zadu, dostali jsme se do hry, uklidnilo se to a celý mančaft podal skvělý výkon včetně Marka Peksy, který nás několikrát podržel. Škoda té nuly, která se nepovedla, ale to nevadí. S tak těžkým soupeřem jsme udělali dobrý výsledek. Doufám, že jsme si pozvali lidi na další domácí utkání s Břeclaví. Chceme to dohrát důstojně a tímto vítězstvím jsme si potvrdili play-off, čili hlavní úkol jsme si splnili. Dostanou šanci všichni hráči, někteří se doléčí, dohrajeme tuto část, věřím že budeme připravení a počkáme s kým budeme hrát,“ zhodnotil utkání a nastínil budoucnost trenér Číhal.

Ve třetí třetině se to dost přiostřilo a bylo k vidění dost faulů z kategorie zákeřných, viz faul na Michala Hozu. „Upozorňoval jsem na to kluky, bylo to 4:0 a ať se nenecháme vyprovokovat. Byly tam zbytečné fauly a toto je jediné, co bych jim vytknul a vytknu, protože takto odehrát play-off pak stojí výsledek. Je to nedisciplinovanost, která by se nám v play-off vymstila a musíme na tom zapracovat ,“ dodal na adresu hráčů Svaťa Číhal.

Šanci dostal i bek Ondra Podešva a chopil se jí znamenitě, když vstřelil branku, počítáte s ním do dalších bojů? „Hezky tam ujel a dal gól. Tam se vyfauloval Beňa a Ondra dostal šanci. Jestli bude hrát, záleží na něm samotném. Jak jsem řekl, zahrají si všichni. Petr Pokorný je dost nachlazený, tak ho necháme odpočinout a doléčit, protože je důležité být zdraví na play-off. Navíc se nám vrátí akademici a myslím si, že budeme mít čtyři hodně vyrovnané lajny, bude tam tlak a uvidíme co bude dál,“ prozradil závěrem o týmu a o sestavě na play-off trenér SHK Svatopluk Číhal. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 21 61:69 39
2. VAL Valašské Meziříčí 18 71:41 34
3. ZNS Žďár nad Sázavou 16 61:53 30
4. OPA Opava 19 57:50 30
5. KMB Kometa Brno B 20 62:60 28
6. KOP Kopřivnice 19 66:63 26
7. VEL Velké Meziříčí 19 64:74 26
8. HOD Hodonín 18 44:76 12

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS