Sobotní odpoledne nabídne druhý čtvrtfinálový souboj Drtičů a Poruby, tentokrát u řeky Moravy

Sobotní odpoledne nabídne druhý čtvrtfinálový souboj Drtičů a Poruby, tentokrát u řeky Moravy
pátek 26.2.2016 | Jan Hochman

V sobotu 27. února 2016, necelých 44 hodin po konci prvního čtvrtfinále na ostravském ledě, bude na hodonínském Zimním stadionu Václava Nedomanského na programu druhé pokračování souboje „Jihu proti Severu“. Hosté přijedou na Slovácko s jednozápasovým náskokem, který bude chtít parta trenérů Beťka a Prčíka smazat. Pokud nemáte na sobotní podvečer žádné plány, vezměte sebou rodiče, sourozence, partnery či kamarády a přijďte Drtiče podpořit přímo na tribuny. Utkání začíná přesně s úderem 17. hodiny.

 
 

Hlavní cena dvacetistránkového zpravodaje? Jízdní kolo za 14 tisíc korun!

Během druhého čtvrtfinálového duelu si budete moci zakoupit tradiční slosovatelný zápasový zpravodaj „Drtiči, do toho!“, který kromě losování o čtyři věcné ceny nabídne opět spoustu čtení na přestávku.

Hlavní cenou je tentokrát jízdní kolo značky Kellys od CYKLOCENTRUM VALLOVÁ v ceně 13.999,- Kč. Druhou cenu - originální hraný dres Drtičů, věnoval klub SHK Hodonín. Třetí cenou je poukaz do RESTAURACE RYBÁŘSKÁ BAŠTA v Hodoníně a poslední cenou je poukaz do SOLIMARE - ORIGINÁLNÍ SOLNÁ JESKYNĚ v Kyjově.

Cena slosovatelného zpravodaje je 12,- Kč a k dostání bude opět v prostoru za brankou u hlavního vchodu Zimního stadionu Václava Nedomanského.


Sestavy z posledního utkání

SHK Hodonín: Zollpriester (Lekeš) - Kolář, Mikéska, Škápik, Nedvěd, Pokorný (C), Jedlička, Lišaník - Matula, Sajdl, Špok - Peš, Jurásek (A), Kuba (A) - Černhous, Charvát, Polesný - Hložánek, Tomi, Venclík.

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Kubáň) - Malý, Peslar, Slavík, Puškár, Ovšák (A), Buček, Baca, Vajda - Gelnar, Zachar, Chaloupka (C) - Seidler, Vrána (A), Stejskal - Ballner, Sedlář, Vaněk - Rimmel, Szajter, Blahuta.


Rozhodčí

Rudolf Volf (Kyjov) - Tomáš Měkýš (Brno), David Otáhal (Brno).


Online

Podrobný online přenos ze zápasu Hodonín - Poruba můžete sledovat tradičně na serveru www.onlajny.cz.


Fanoušci Baníku vyhlašují mobilizaci! Zítra v pět všichni na značkách!

Zveřejnil(a) SHK Hodonín dne 26. únor 2016
 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2022 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS | Nastavení cookies