Rozlosování a výsledky MS 2009 - plán televizních přímých přenosů

Rozlosování a výsledky MS 2009 - plán televizních přímých přenosů
úterý 21.4.2009 | Jan Hochman

Chcete mít přehled o tom, kdy hraje Česká reprezentace? Nebo se chcete podívat na některou ze světových hvězd v akci? Máme pro Vás podrobný program šampionátu včetně programového vysílání České televize. Více uvnitř článku.

 
 
Zápasy skupiny A:                                     Tabulka skupiny A:  
24.04. 16:15 Bělorusko-Kanada    1:6 (0:2,0:0,1:4)    1. Kanada      3  3 0 0 0  22:4    9
24.04. 20:15 Slovensko-Maďarsko  4:3 (1:0,2:1,1:2)    2. Bělorusko   3  1 1 0 1   6:8    5
26.04. 16:15 Slovensko-Bělorusko 1:2sn (0:0,0:1,1:0)  3. Slovensko   3  1 0 1 0   8:12   4
26.04. 20:15 Kanada-Maďarsko     9:0 (4:0,2:0,3:0)    4. Maďarsko    3  0 0 0 3   4:16   0
28.04. 16:15 Maďarsko-Bělorusko  1:3 (0:1,1:0,0:2)      
28.04. 20:15 Kanada-Slovensko    7:3 (3:0,3:1,1:2)



Zápasy skupiny B:                                     Tabulka skupiny B:
24.04. 16:15 Německo-Rusko       0:5 (0:3,0:0,0:2)    1. Rusko       3  3 0 0 0  16:4    9
24.04. 20:15 Švýcarsko-Francie   1:0 (1:0,0:0,0:0)    2. Švýcarsko   3  1 1 0 1   6:6    5
26.04. 16:15 Švýcarsko-Německo   3:2pp (1:1,1:1,0:0)  3. Francie     3  1 0 0 2   4:9    3
26.04. 20:15 Rusko-Francie       7:2 (5:1,1:1,1:0)    4. Německo     3  0 0 1 2   3:10   1
28.04. 16:15 Rusko-Švýcarsko     4:2 (1:2,1:0,2:0)
28.04. 20:15 Francie-Německo     2:1 (2:1,0:0,0:0)



Zápasy skupiny C:                                     Tabulka skupiny C:
25.04. 16:15 USA-Lotyšsko        4:2 (1:1,2:1,1:0)    1. USA         3  2 0 1 0  15:9    7
25.04. 20:15 Švédsko-Rakousko    7:1 (3:0,0:1,4:0)    2. Švédsko     3  1 1 1 0  15:9    6
27.04. 16:15 USA-Rakousko        6:1 (1:0,1:1,4:0)    3. Lotyšsko    3  1 1 0 1   7:6    5
27.04. 20:15 Lotyšsko-Švédsko    3:2sn (0:1,2:0,0:1)  4. Rakousko    3  0 0 0 3   2:15   0
29.04. 16:15 Rakousko-Lotyšsko   0:2 (0:1,0:0,0:1)
29.04. 20:15 Švédsko-USA         6:5pp (0:1,2:2,3:2)



Zápasy skupiny D:                                     Tabulka skupiny D:
25.04. 16:15 Norsko-Finsko       0:5 (0:3,0:1,0:1)    1. Finsko      3  3 0 0 0  14:4    9
25.04. 20:15 Česko-Dánsko        5:0 (1:0,3:0,1:0)    2. Česko       3  2 0 0 1  13:6    6
27.04. 16:15 Česko-Norsko        5:2 (3:0,1:2,1:0)    3. Norsko      3  0 1 0 2   2:10   2
27.04. 20:15 Finsko-Dánsko       5:1 (1:1,2:0,2:0)    4. Dánsko      3  0 0 1 2   1:10   1
29.04. 16:15 Dánsko-Norsko       4:5pp (2:2,1:1,1:1)
29.04. 20:15 Finsko-Česko        4:3 (1:2,2:1,1:0)



Zápasy kvalifikační skupiny E:                        Tabulka skupiny E:
30.04. 16:15 Rusko-Švédsko       6:5pp (2:2,3:3,2:2)  1. Rusko       5  4 1 0 0  27:11  14
30.04. 20:15 Švýcarsko-Lotyšsko  1:2sn (0:1,0:0,1:0)  4. Švédsko     5  2 1 2 0  23:18  10
01.05. 20:15 USA-Francie         6:2 (2:0,3:2,1:0)    3. USA         5  2 0 2 1  19:18   8
02.05. 16:15 Francie-Lotyšsko    1:7 (0:1,0:2,1:4)    2. Lotyšsko    5  1 2 0 2  15:14   7
02.05. 20:15 Rusko-USA           4:1 (3:1,1:0,0:0)    5. Švýcarsko   5  1 1 1 2   9:13   6
03.05. 16:15 Švýcarsko-Švédsko   1:4 (0:1,0:1,1:2)    6. Francie     5  0 0 0 5   8:27   0
03.05. 20:15 Lotyšsko-Rusko      1:6 (0:1,1:3,0:2)
04.05. 16:15 Švédsko-Francie     6:3 (3:0,2:3,1:0)
04.05. 20:15 USA-Švýcarsko       3:4pp (0:1,3:1,0:1)



Zápasy kvalifikační skupiny F:                        Tabulka skupiny F:
30.04. 16:15 Bělorusko-Norsko    3:2pp (0:1,1:1,1:0)  1. Kanada      5  4 0 1 0  26:10  13
30.04. 20:15 Kanada-Česko        5:1 (3:0,0:0,2:1)    2. Finsko      5  2 2 1 0  16:9   11
01.05. 20:15 Finsko-Slovensko    2:1pp (1:0,0:1,0:0)  3. Česko       5  3 0 0 2  20:11   9
02.05. 16:15 Česko-Slovensko     8:0 (4:0,4:0,0:0)    4. Bělorusko   5  0 3 0 2   8:13   6
02.05. 20:15 Finsko-Bělorusko    1:2sn (0:1,1:0,0:0)  5. Slovensko   5  0 1 2 2   8:21   4
03.05. 16:15 Norsko-Kanada       1:5 (1:3,0:2,0:0)    6. Norsko      5  0 0 2 3   7:21   2
03.05. 20:15 Bělorusko-Česko     0:3 (0:0,0:2,0:1)
04.05. 16:15 Slovensko-Norsko    3:2pp (2:0,0:1,0:1)
04.05. 20:15 Kanada-Finsko       3:4sn (1:2,1:1,1:0)



Zápasy skupiny o udržení G:                           Tabulka skupiny G:
01.05. 16:15 Německo-Dánsko       1:3 (1:1,0:0,0:2)   1. Dánsko      3  3 0 0 0  13:4    9
01.05. 16:15 Rakousko-Maďarsko    6:0 (1:0,3:0,2:0)   2. Rakousko    3  2 0 0 1   9:5    6
03.05. 12:15 Německo-Rakousko     0:1 (0:0,0:1,0:0)   3. Německo     3  1 0 0 2   3:5    3
03.05. 12:15 Maďarsko-Dánsko      1:5 (1:0,0:2,0:3)   4. Maďarsko    3  0 0 0 3   2:13   0
05.05. 12:15 Maďarsko-Německo     1:2 (1:1,0:1,0:0)
05.05. 12:15 Dánsko-Rakousko      5:2 (1:2,1:0,3:0)   Sestupuje Rakousko a Maďarsko,
                                                      Německo jako pořadatel přístího MS
                                                      má účast jistou.


Čtvrtfinále:
06.05. 16:15 Rusko-Bělorusko      4:3 (0:0,3:3,1:0)
06.05. 20:15 Finsko-USA           2:3 (0:0,2:3,0:0)
07.05. 16:15 Kanada-Lotyšsko      4:2 (0:0,3:1,1:1)
07.05. 20:15 Švédsko-Česko        1:3 (0:0,0:2,1:1)




Semifinále:
08.05. 16:15 S1 Rusko-USA         3:2 (0:0,2:2,1:0)
08.05. 20:15 S2 Kanada-Švédsko    3:1 (1:0,2:0,0:1)



Utkání o bronz:
10.05. 16:15 Švédsko-USA          4:2 (0:0,2:1,2:1)



Finále:
10.05. 20:15 Rusko-Kanada         2:1 (1:1,1:0,0:0)



Konečné pořadí MS 2009 ve Švýcarsku:
 1. Rusko
 2. Kanada
 3. Švédsko
 4. USA
 5. Finsko
 6. Česká republika
 7. Lotyšsko
 8. Bělorusko
 9. Švýcarsko
10. Slovensko
11. Norsko
12. Francie
13. Dánsko
14. Rakousko (sestup)
15. Německo (udrželo se jako pořadatel MS 2010)
16. Maďarsko (sestup)


 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 21 61:69 39
2. VAL Valašské Meziříčí 18 71:41 34
3. ZNS Žďár nad Sázavou 16 61:53 30
4. OPA Opava 19 57:50 30
5. KMB Kometa Brno B 20 62:60 28
6. KOP Kopřivnice 19 66:63 26
7. VEL Velké Meziříčí 19 64:74 26
8. HOD Hodonín 18 44:76 12

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS