Potvrzeno. Balán zahájí sezonu v Hodoníně, Drtiči získali i bývalého útočníka Trenčína a Skalice Komínka

Potvrzeno. Balán zahájí sezonu v Hodoníně, Drtiči získali i bývalého útočníka Trenčína a Skalice Komínka
středa 11.9.2019 | Redakce

H O D O N Í N - Dobrá zpráva pro všechny fanoušky. Útočník Stanislav Balán zahájí novou sezonu v dresu Hodonína. Zkušený třiatřicetiletý hokejista bude u Drtičů hostovat z extraligových Vítkovic. V případě lepší nabídky z vyšší soutěže ale vedení SHK bývalého mládežnického reprezentanta podle dohody bez problému uvolní.

 
 

„Jsme slušný oddíl. Standy Balána si všichni nesmírně vážíme za to, co v kariéře dokázal. Je to výborný hokejista, slušný člověk. Každý zápas, který odehraje v našem dresu, bude pro fanoušky i naše mladé hráče velký svátek. Věřím, že nám pomůže k dobrému startu do sezony i co nejlepším výsledkům,“ přeje si šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Trenéři Michal Konečný a Aleš Flašar se mohou v nadcházejícím druholigovém ročníku spolehnout i na útočníka Tomáše Komínka. Osmadvacetiletý odchovanec brněnské Komety hrával také EBEL ligu za Znojmo, ale posledních šest let strávil v zahraničí.

Šikovný hokejista prošel Trenčínem, Skalicí a Novými Zámky, poslední tři sezony strávil v polském klubu JKH GKS Jastrzebie, kde v minulé sezoně ve 41 zápasech nasbíral devětadvacet bodů za jedenáct gólů a osmnáct asistencí.

„Přišel na doporučení trenéra Konečného, který ho dobře zná. Věřím, že pro nás rovněž bude velkou posilou a mužstvu pomůžeme svými výkony i brankami,“ uvedla Gajošová. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. SUM Šumperk 3 13:5 9
2. HBR Havl. Brod 3 14:4 8
3. VAL Val. Meziříčí 3 16:6 7
4. HOD Hodonín 2 12:9 5
5. OPA Opava 2 9:9 3
6. NJI Nový Jičín 3 8:16 3
7. ZNS Žďár n/S 2 4:9 1
8. KOP Kopřivnice 3 11:17 0
9. MBU Mor. Budějovice 3 5:17 0
Copyright © 2003-2019 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS