Petr Pokorný: Věříme v podporu fanoušků v Orlové

Petr Pokorný: Věříme v podporu fanoušků v Orlové
pondělí 14.2.2011 | Robert Krůza

H O D O N Í N - Na pozápasový minirozhovor naše redakce vyzvala kapitána Drtičů Petra Pokorného. Prozradil nám plány v play-off a také něco o dění v kabině a jak se kluci připravují na play-off.

 
 
Dnes to bylo utkání hrané skoro na jednu bránu a to Břeclavskou, asi je zbytečné toto utkání nějak rozebírat. Jak bys zhodnotil už proběhlou základní část a předkolo play-off? Jak bys to shrnul? „ Bylo to jednou nahoře a dole. Před začátkem sezony jsme si řekli, že máme za cíl hrát play-off, což se nám přímo nepodařilo, jdeme ze sedmého místa. Byla tam nějaká ta krize, ale tu se nám naštěstí podařilo zažehnat a začalo se hrát tak, jak to od nás trenéři chtějí. Začíná nová soutěž a my do toho dáme všechno,“řekl ještě po zápase zpocený Petr Pokorný.

Takže jdeme na Orlovou. Jaké vidíš šance na úspěch v této sérii? „Je to vlastně padesát na padesát a o tom, kdo bude po této sérii úspěšnější, rozhodne štěstí a připravenost toho šťastnějšího. Já doufám, že to zvládneme a půjdeme dál,“ zapolemizoval Pokec.

Všichni víme, že Orlová hraje tvrdý hokej, jste na to připravení? Také hra v oslabení nás může stát hodně sil, jak se toho vyvarovat? „Jasně, Orlová to tak hraje, ale my si musíme hrát svůj hokej a jít za svým cílem, což je postup dál. K tomu oslabení jen tolik, že si myslím, že to zvládneme a doufám, že nezklameme,“ dodal jasně a stručně kapitán Drtičů Peťa Pokorný.

Jaká je nálada v mančaftu a jak se těšíte na play-off? „Nálada je výborná a jak já, tak i kluci se na to moc těšíme a doufáme, že forma bude gradovat,“ řekl s úsměvem na rtech Pokec.

Na závěr už jen poslední otázečka, počítáte s podporou hodonínských fanoušků v Orlové? „No jasně že počítáme. Víme, že se to hraje v úterý a to je všední den, tak jich tam zase asi tolik jako o víkendu nedorazí, ale i když je to v pracovní den a dost daleko doufáme, že si tam nějaká ta stovečka fanoušků cestu najde a pomůžou nám ke splnění společného cíle. Moc nám to pomůže a věříme v jejich hlasovou podporu. A samozřejmě, že doma ve čtvrtek čekáme PLNÝ dům,“ vyzval závěrem hodonínské fanoušky k cestě do Orlové a k jejich podpoře z tribun kapitán SHK Petr Pokorný. 

Zápasový servis

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VAL Valašské Meziříčí 33 133:74 70
2. NJI Nový Jičín 31 94:102 56
3. OPA Opava 32 102:94 48
4. ZNS Žďár nad Sázavou 31 112:116 48
5. KMB Kometa Brno B 32 92:101 43
6. VEL Velké Meziříčí 32 105:124 42
7. KOP Kopřivnice 32 101:100 41
8. HOD Hodonín 31 86:114 33

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2022 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS | Nastavení cookies