Nový ročník by měl začít kolem dvacátého září, věří šéfka Drtičů Gajošová. Jak to je s permanentkami?

Nový ročník by měl začít kolem dvacátého září, věří šéfka Drtičů Gajošová. Jak to je s permanentkami?
středa 10.3.2021 | Redakce

Hodonín - Pracuje na tom, aby se druhá hokejová liga v příští sezoně normálně odehrála. Šéfka hodonínských Drtičů Jana Gajošová nyní společně se svazovými funkcionáři i zástupci dalších druholigových klubů jedná o hracím systému pro příští druholigovou sezonu i dalších změnách.

 
 
Fanoušky žádá o trpělivost, informace poskytne hned, jak bude definitivně jasno.

„Nechci podávat žádné informace, které by se mohly ještě změnit. O všem podstatném by se mělo rozhodnout v dubnu. Až bude všechno dojednáno a rozhodnuto, okamžitě podám fanouškům veškeré informace. Nyní je situace taková, že se všechno řeší,“ říká šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Předsedkyně slováckého klubu nyní jedná se svazovými funkcionáři i zástupci dalších druholigových oddílů o hracím systému pro příští druholigovou sezonu. „Pokud všechno dopadne dobře, nový ročník by měl začít kolem dvacátého září,“ věří Gajošová.

Fanoušky informuje i o permanentních vstupenkách. „Jsou dvě varianty. Buď si ji příznivci nechají a budou ji mít za zvýhodněnou cenu na celou příští sezonu, nebo dostane zpět peníze, pokud bude chtít,“ říká. „Před začátkem další druholigové sezony chceme mít čistý stůl,“ přidává.

Zároveň všem příznivcům přeje ve složité zvláštní době hlavně pevné zdraví. „Věřím, že období pandemie koronaviru brzy pomine a my se znovu všichni sejdeme na zimním stadionu a budeme se společně bavit sledováním hokeje. Už nám všem moc chybí,“ dodává.

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS