Na závěr přípravy přichází 1. jižanské derby sezony

Na závěr přípravy přichází 1. jižanské derby sezony
pondělí 5.9.2011 | Redakce

Na poslední chvíli se podařilo dohodnout ještě jeden přípravný zápas před neúprosně se blížícím startem nového ligového ročníku. Zítra, tedy u úterý 6. září, se na hodonínském zimním stadionu odehraje první jižandké derby letošní sezony. Pozor, utkání mezi Drtiči a Lvy začíná již v 17:00.

 
 


Původně měli Drtiči zakončit svou přípravu už v pátek zápasem s Trnavou. Nakonec se však ještě vedení Drtičů dohodlo s břeclavskými Lvy na sehrání ještě jednoho přípravného duelu. V pořadí již patnácté derby zakončí přípravu hodonínkých Drtičů, Lvy čeká o den později ještě souboj s Warriors Brno, hrajícími Krajský přebor.

Drtiči drží v přátelských zápasech jasný scénář. Výhry a prohry se střídají v pravidelných jednozápasových intervalech. Vzhledem k tomu, že v zatím posledním střetnutí podlehli doma slovenské prvoligové Trnavě, měla by podle této rovnice přijít se Lvy výhra. Uvidíme, jestli se jim podaří dodržet totot pravidlo i zítra.

Jestliže Drtičům se dařilo takzvaně "střídavě oblačno", Lvi si v dosavadních pěti příprqavných duelech připsali jen jednu výhru. Doma podlehli 0:3 Senici a 6:7 Mostu, zvítězit se jim nepovedlo ani na ledě Uherského Hradiště, i když jim k tomu moc nechybělo. Prvního a zatím posledního vítězství se svěřenci trenéra Konečného dočkali v odvetě na svém ledě, kdy o výhře rozhodl nestárnoucí Miroslav Barus.

Z marodky Drtičů se po delší přestávce vrací kapitán Petr Pokorný. Naopak se oddaluje návrat dalšího beka Filipa Okuliara. Mladý bek byl měl podle posledních informací absentovat ještě přibližně měsíc. Zítřejší zápas asi vynechá i člen prvního útoku Petr Peš, kterého trápí zápěstí.


Oficiální stránky soupeře: http://ihcbreclav.dnh.cz


Vzájemná bilance obou soupeřů hovoří jasně ve prospěch hodonínského SHK. Ze čtrnácti zápasů vyhráli Drtiči jedenáct, z toho jeden v prodloužení. Lvi získali skalp svého největšího rivala prozatím jen třikrát. Také skóre, logicky, hovoří jasně pro Drtiče, kteří v těchto zápasech vstřelili 65 branek, zatímco Břeclav pouze 32.


Předpokládaná sestava SHK Hodonín:
Peksa (Šenk) - Vlk, Svoboda, Hoza, Komárek, Salajka, Miklík - Peš, Jurásek, Rehuš - Špok, Fiedler, Hollý - Sajdl, Popolanský, Brzobohatý - Vrba L., Kuba, Charvát.


Předpokládaná sestava HC Lvi Břeclav:
Chvátal (Hübner) – Nekoranec, Dora, Rajnoha, Novák, Rákoczy, Konečný J., Směřička – Truhlář, Kuriál, Balát – Beneš, Barus, Papp – Konečný L., Zháňal, Bolfík – Lechner, Bartoš C., Bartoš O..


Podrobný onlajn přenos z utkání můžete tradičně sledovat na serveru onlajny.cz. 

Zápasový servis


6.9. | HOD - BRE | 1:2
17.10. | HOD - BRE | 7:3
28.11. | BRE - HOD | 4:5
12.1. | HOD - BRE | 9:1
22.2. | BRE - HOD | 2:5

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS