Libor Galko: Lukáš Šrámek dnes podal kvalitní výkon

Libor Galko: Lukáš Šrámek dnes podal kvalitní výkon
čtvrtek 4.2.2010 | Robert Krůza

H O D O N Í N - Tomáš Vrba byl zvolen mužem utkání a po právu. Technice Blansko vsítil gól a na další dva přihrál. To další Tomáš a to Klimeš si zase připsal premiérovou trefu v dresu Drtičů. Nutno dodat, že první dějství bylo dosti vyrovnané a oba celky se přetahovali a ne a ne vsítit branku. Vše začalo skoro v polovině utkání, když ve 28. minutě obránce Komárek otevřel skóre utkání. Pak už to jelo jako na drátkách a po dalších brankách Klimeše, Juráska, Haring, Vrby a Kuby Drtiči přejeli Techniku Blansko 6:1. V bráně Drtičů se poprvé představil vytáhlý Lukáš Šrámek a vedl si výborné. Jak celé utkání viděl trenér Drtičů Libor Galko se dozvíte uvnitř článku.

 
 
Dnes to v první třetině nešlo se gólově prosadit a hodonínští bušili do gólmana Techniky Jirkůva, ale marně. Až skoro v polovině utkání se brankostroj rozjel..„Ano, Technika dnes přijela povzbuzena dobrým výsledkem proti Přerovu a tu první třetinu hrála velice dobře, hrála od zadu a naši kluci se bohužel nedokázali i přes množství šancí prosadit a proto první třetina skončila 0:0. Před druhou třetinou jsme si promluvili s klukama v kabině a pak to tam díky přesilovce spadlo. Rozjelo se to a naši kluci začali dávat branky, hráli svůj hokej a mužstvo Techniky přehrávali po všech stránkách a za to hráčům skládám poklonu“, zhodnotil utkání Libor Galko.

V bráně Drtičů stál poprvé v utkání Lukáš Šrámek, jak jeho účinkování v zápase viděl trenér Galko? „Lukáš Šrámek je tady krátce, dnes podal kvalitní výkon a bylo vidět, že do mužstva patří a budeme doufat, že v těchto výkonech bude pokračovat dál. Který s gólmanů bude chytat se vždy domluvíme na tréninku před utkáním“, řekl na adresu nového gólmana Galuska.

Hodonínské publikum potěšil fakt, že do třetí třetiny nastoupil po dlouhodobém zranění jejich miláček a dříč týmu Michal Hoza, dokonce při jeho rozbruslení mezi třetinami skandovali jeho jméno. „My už jsme s kolegou věděli, že pokud nám to stav a průběh utkání dovolí, tak na třetí třetinu tam Míšu Hozu dáme a nejen jeho a tak si také zahrál Roman Průdek, Ondra Šudoma, Zdeňa Kučera, Kuba Rapant“, dodal s úsměvem trenér Galko.

V jednu chvíli bylo vidět, jak na střídačce trenéři Drtičů dost impulzivně reagují na sudí a jejich výroky, co trenéry tak rozčílilo?„To už je zbytečné komentovat, to se opakuje skoro každý zápas, ty výroky rozhodčích jsou tak nejisté, že ani hráči někdy neví jestli to byl faul a co mají hrát “, posteskl si Libor Galko.

V sobotu nás čeká utkání ve Valašském Meziříčí a Drtičům půjde prakticky o čelo tabulky, popřípadě o první místo, s čím tam jedou svěřenci trenérů Galka a Janáse nám prozradil starší z dvojice. „Já si myslím, že tyto hokejové mužstva jako je třeba ValMez nám budou technicky vyhovovat. Samozřejmě tam pojedeme v plné síle, měl by už nastoupit Zdeňa Kubica a budeme se tam snažit uhrát co nejlepší výsledek a nějaké body “, dodal na závěr usměvavý Galuska.

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS