Komínek věnoval vítězný gól přítelkyni a narozené dcerce Ellen. „Z nich mám největší radost," přiznává hrdý táta

Komínek věnoval vítězný gól přítelkyni a narozené dcerce Ellen. „Z nich mám největší radost,
středa 27.11.2019 | Redakce

H O D O N Í N - Od minulého zápasu v Kopřivnici nebyl na ledě, i proto se ve středečním zápase se Žďárem nad Sázavou necítil příliš komfortně. Celé utkání tahal nohy, trápil se. Bojoval sám se sebou. Navíc neproměnil několik vyložených šancí. Nakonec se útočník Tomáš Komínek stal hvězdou napínavého duelu. Osmadvacetiletý hokejista v 64. minutě zužitkoval přesilovku čtyři na tři a Drtičům zajistil dva body nad Plameny.

 
 

Vítězný gól i triumf 5:4 v prodloužení věnoval přítelkyni, která mu v úterý kolem poledne přivedla na svět dcerku Ellen. „Jsem moc rád, že to obě holky zvládly a že je všechno v pohodě. Z toho mám největší radost,“ přiznává hrdý táta.

Kvůli porodu měl v minulých dnech v hlavě jiné věci než hokej. „Já jsem měl na rozdíl od kluků jiné a příjemnější starosti. Čekali jsme s přítelkyní dítě, už čtrnáct dní jsme přenášeli,“ líčí.

Nakonec se dočkal den před utkáním se Žďár nad Sázavou, do kterého nastoupil bez tréninku. „Naposledy jsem byl na ledě v Kopřivnici. Proto jsem tahal nohy a celý zápas se trápil,“ vysvětluje Komínek. „Bojoval jsem sám se sebou. Cítil jsem se hrozně,“ přiznává.

Nakonec se stal klíčovým mužem vyrovnaného střetnutí. V čase 63:38 se opřel do kotouče a překonal výtečného hostujícího gólmana Slámu. Přitom v početní výhodě to Drtičům dlouho skřípalo. „Přesilovka se nám ze začátku úplně nedařila. Už tady od lidí byla cítit mírná nespokojenost. Trošku jsme se trápili,“ říká.

Nakonec ale domácí hokejisté zavezli puk do útočné třetiny, několikrát si ho vyměnili a pak udeřili. „Tomáš Mlynář mi dal krásnou křížnou přihrávku a vyšlo to. Bylo to stejně jako v minulém zápase, kdy jsme sehráli něco podobného,“ připomíná útočník Hodonína.

Bývalý hráč Znojma, Skalice nebo Trenčína si proti Plamenům připsal dvanáctou trefu sezony. S pětadvaceti body je pátým nejproduktivnějším hokejistou ve východní skupině druhé ligy. Bodů ale mohl klidně ještě víc.

Jenom proti Žďáru neproměnil další slibné příležitosti. „V poslední době mi to tam nějak nepadá,“ zoufá si. „Trefuji tyčky, střílím to vedle nebo soupeřův gólman vždycky předvede nějaký zázračný zákrok,“ pokračuje zklamaně. „Doufám, že jsem to tímto protrhl a že se mi zase začne víc střelecky dařit,“ přeje si.

Drtiči potřetí za sebou brali dva body a v tabulce východní skupiny se vrátili na čtvrté místo. Středeční zápas ale ukázal, že ve druhé lize slabí soupeři nejsou. I když jsou Plameny až sedmé, slováckému celku sebrali letos už pět bodů. „Žďár hrál velice dobře,“ ocenil výkon Komínek výkon protivníka. „Hosté jsou strašně silní na puku. Navíc dobře bruslili. Byli fakt hodně nepříjemní a nezasloužili si prohrát,“ ví osmadvacetiletý hokejista.

I proto Drtiči dva body brali. „Na to, že jsme chvíli před koncem prohrávali 3:4, tak je to dobré,“ míní. 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS