Klub zveřejnil další dvě jména. Do Hodonína se vrací útočník Jan Bulín, pokračovat bude i mazák Petr Jurča

Klub zveřejnil další dvě jména. Do Hodonína se vrací útočník Jan Bulín, pokračovat bude i mazák Petr Jurča
středa 1.7.2020 | Redakce

H O D O N Í N - Vedení SHK Drtiči Hodonín zveřejnilo další dvě jména pro nadcházející sezonu 2020/2021. Na jih Moravy se z angažmá v Polsku vrací útočník Jan Bulín, v mužstvu dál zůstává kanonýr Petr Jurča. Trenér Tibor Janás je přesvědčený, že oba hráči splňují přesně to, čím se chceme prezentovat v následující sezoně, to znamená zkušenost a dravé mládí.

 
 

Slovácký celek doplňuje mozaiku týmu, která bude tvořit osu celého mužstva v nové druholigové sezoně. Zdravé jádro Drtičů posilují mladý talentovaný útočník Jan Bulín a kanonýr Petr Jurča.

Bulín patří mezi odchovance znojemského hokeje, který již loňskou sezonu hostoval v našem klubu. Těsně před play-off ale zamířil do polského klubu Nowy Targ, odkud se nyní vrací zpět na Moravu. „Jsme rádi, že nám Znojmo vyhovělo a hráče nám uvolnilo. Panu Oherovi tímto děkuji za vstřícnost i profesionální jednání,“ uvedla šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Jurču nemusíme fanouškům představovat. Sedmatřicetiletý útočník je ikonou mužstva, jeden z nejlepších snajprů posledních let a jeden z nejzkušenějších a nejstarších hráčů v klubu.

„Jsem moc ráda, že jsme se dohodli a že oba budou hrát v příští sezoně za Hodonín,“ prohlásila Gajošová. 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS