Jeďte podpořit Drtiče do Opavy! Klub vypravuje na páteční čtvrtý čtvrtfinálový duel autobus pro fanoušky!

Jeďte podpořit Drtiče do Opavy! Klub vypravuje na páteční čtvrtý čtvrtfinálový duel autobus pro fanoušky!
pondělí 27.2.2017 | Klub

A K T U A L I Z O V Á N O. Na žádost samotných příznivců hodonínských Drtičů se vedení klubu rozhodlo i letos vypravit autobus pro fanoušky. Chcete vidět čtvrté čtvrtfinálové klání na opavském zimním stadionu na vlastní oči? Pak využijte možnosti vydat se do Slezska autobusem společně. Všechny důležité informace najdete uvnitř článku.

 
 

Vzhledem k velkému zájmu o páteční čtvrtý čtvrtfinálový duel série s opavským Slezanem se vedení SHK Hodonín rozhodlo vypravit na toto utkání pro fanoušky Drtičů autobus. Jedinou podmínkou pro to, aby se mohla výprava s hodonínskými fanoušky do Slezska vydat, je to, že bude v autobusu zaplněno minimálně 30 sedadel. Maximálně se může na výjezd vydat 51 fanoušků. Cena výjezdu při 30 přihlášených je 350,- na osobu. Při plném obsazení autobusu je možná drobná sleva.


Výjezd na utkání Hokejový klub Opava - SHK Hodonín
Datum pátek 3. března 2017
Sraz na benzince ÖMV u obchodního domu LIDL 14:15
Odjezd autobusu 14:30
Začátek utkání 18:00
Cena při 30 účastnících 350,- Kč / osoba

V případě, že máte o výjezd zájem, posílejte své závazné přihlášky, obsahující jméno a příjmení, počet míst a vaše telefonní číslo, na e-mail shkhodonin@seznam.cz, obratem vám přijde potvrzující mail. Tímto způsobem klub zjistí, jak velký zájem fanoušci mají.

A teď to nejdůležitější. Kdy a jak si zajisti a zaplatit své místo v autobusu? Svou místenku (350,- Kč / osoba) si můžete zaplatit během středečního třetího čtvrtfinálového duelu, tedy 1. března 2017, u stánku se zpravodaji a to do začátku třetí třetiny. Po zaplacení dostanete „vstupenku“, která vám zajistí sedadlo v autobusu. Součástí ceny za výjezd je i vstupenka na samotný zápas (vstupenka stojí 40,- Kč).

Předsedkyně klubu paní zároveň touto cestou žádá zástupce fanoušků, kteří se s ní na výjezdu domlouvali, aby ji kontaktovali prostřednictvím mobilního telefonu na čísle 606 619 937. 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2022 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS | Nastavení cookies