INFOGRAFIKA: Střelecká i herní převaha Drtičů nakonec slavila úspěch

středa 17.1.2018 | Jan Hochman

Po čtyřiceti minutách vedli hodonínští hokejisté v utkání s Kopřivnicí na střely 27:14, na góly ale byla napřed Tatra, která šla do poslední tercie s dvoubrankovým náskokem. V poslední třetině si ale Drtiči střeleckou úspěšnost vylepšili. Z osmnácti pokusů skončilo za zády soupeřova golmana Hromady hned pět z nich. Všech devět branek padlo při rovnovážném počtu hráčů.

Pro plnou velikost na infografiku klikněte. Tři hvězdy utkání vybírá redakce shkhodonin.cz.

1. NJI Nový Jičín 9 29:29 20
2. VEL Velké Meziříčí 9 30:28 18
3. VAL Valašské Meziříčí 8 33:19 15
4. OPA Opava 9 22:23 15
5. ZNS Žďár nad Sázavou 9 33:34 14
6. KOP Kopřivnice 9 29:27 12
7. KMB Kometa Brno B 9 25:28 8
8. HOD Hodonín 8 17:30 3