Hlavní partner klubu - oční klinika iClinic

Hlavní partner klubu - oční klinika iClinic
čtvrtek 11.10.2018 | Redakce

Představujeme hlavního partnera klubu - oční kliniku iClinic.

 
 

Vážení přátelé hodonínského hokeje,

je mi velkou ctí a radostí, že Vám mohu představit nového hlavního partnera našeho klubu - oční kliniku iClinic, která se stává důležitou součástí hokejového klubu a nově i jeho názvu SHK iClinic Hodonín.

Značka iClinic patří mezi přední kliniky zaměřené na odstraňování a korekcí dioptrií, operace šedého zákalu, plastické operace očí, léčení zeleného zákalu a léčbu dalších onemocnění očí nejen na Slovensku, ale i v Evropě. Klinika disponuje nejkvalitnějšími přístroji a nejmodernější německou a švýcarskou technologií, díky čemuž je operace oka bezpečná a efektivní. Tým špičkových lékařů s dlouholetými zkušenostmi zbaví pacienta těžkostí se zrakem rychle i bez doporučení očního lékaře.

Renomovaný oční chirurg a vedoucí lékař iClinic, MUDr. Ivo Ďurkovič, v minulosti oblékal dres MšHK Prievidza a k hokeji měl vždy velice blízký a kladný vztah. S hokejem začal až ve svých 38 letech díky svému přátelství se slovenským hokejistou Dušanem Paškem a dnes má za sebou nejen ligovou kariéru hokejisty, ale může se pochlubit i tím, že mu s důvěrou svěřili svůj zrak známí slovenští hokejisté, jakými jsou Marek Viedenský, Richar Pánik, Vladimír Országh či Michael Ty Wishart z NHL a mnozí jiní.

Oční klinika iClinic má své kliniky i ambulance ve Skalici, v Bratislavě, Banské Bystrici, Šamoríne a na španělské Mallorce.

Bližší informace najdete na www.iclinic.sk

Jana Gajošová, předseda SHK iClinic Hodonín 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. KOP Kopřivnice 8 32:32 16
2. VAL Val. Meziříčí 8 31:25 15
3. SUM Šumperk 8 29:15 14
4. NJI Nový Jičín 8 23:24 13
5. OPA Opava 8 25:23 11
6. HOD Hodonín 8 28:28 10
7. ORL Orlová 9 23:49 3
×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Orlová
SHK Hodonín
Copyright © 2003-2018 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS