Drtiči zvou na hokej z billboardů po celém městě!

Drtiči zvou na hokej z billboardů po celém městě!
pátek 21.9.2012 | Redakce

Od dnešního dne se na Vás hned na několika místech po celém Hodoníně budou koukat hodonínští hokejisté, kteří Vás budou zvát na nejoblíbenější sport ve městě. Během příštích týdnů se Drtiči "rozutečou" i za hranice našeho města, kde budou lákat i mimohodonínské fanoušky. Fotogalerie uvnitř článku.

 
 

Velké poděkování patří všem, kteří se na výrobě a instalaci billboardů podíleli. Ať už všem hokejistům: Petru Pešovi, Jakubu Sajdlovi, Martinu Špokovi, Petru Pokornému, Davidu Skočovskému, Petru Zavadilovi a Filipu Barusovi, tak i fotografovi Petru Vallovi a grafičce Romaně Šmachové.

Stejně tak bychom moc rádi poděkovali i firmě Out City Media, která poskytla reklamní plochu a zařídila výlep a instalaci billboardů, firmě Tirex, která se postarala o tisk a také firmám G-Mont, Okna Ševčík a Dům pojistek, kteří celou akci podpořili a zorganizovali.

Vše se uskutečnilo v rámci propagace a podpory klubu SHK Hodonín a všechny služby a výrobky byly poskytnuty všemi zúčastněnými zcela zdarma. Všem výše zmíněným ještě jednou mnohokrát děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci.
 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS