Drtiči se na spolupráci dohodli se zlínskými Berany. Ve druhé lize budou hostovat talentovaní mladíci

Drtiči se na spolupráci dohodli se zlínskými Berany. Ve druhé lize budou hostovat talentovaní mladíci
úterý 30.6.2020 | Redakce

H O D O N Í N - Talentovaní mladíci ze Zlína budou dál vypomáhat druholigovému Hodonínu. Na páteční schůzce, která se uskutečnila na Zimním stadionu Luďka Čajky, se na tom dohodli zástupci klubů PSG Berani Zlín a SHK Drtiči Hodonín.

 
 

Jednání se zúčastnili předsedkyně slováckého klubu Jana Gajošová a hlavní trenér Tibor Janás, kteří usedli k jednomu stolu společně s bývalými vynikajícími hokejisty Petrem Čajánkem, Petrem Leškou a Ondřejem Veselým.

Legendy zlínského klubu se totiž vrátili pracovat pro svůj mateřský klub. Čajánek nyní vykonává funkci asistenta sportovního manažera mládeže, Leška je asistentem sportovního manažera zlínské akademie a Veselý působí u Beranů jako asistent sportovního manažera, který má na starosti žáky.

Na přátelském setkání se dohodla spolupráce ohledně hostování talentovaných hráčů PSG Berani Zlín do klubu SHK Hodonín během sezony 2020/21.„Jsme moc rádi, že jsme si znovu podali ruce a dál zůstáváme partnery. Věřím, že spolupráce bude prospěšná pro obě strany,“ uvedla šéfa Drtičů Jana Gajošová. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS