A. Šifl: Byl to vyrovnaný a pro nás smolný zápas

sobota 28.11.2009 | Robert Krůza

H O D O N Í N - Po první třetině to vypadalo, že deka, která sedla na domácí borce je už pryč, ale druhá třetina byla opakem té první a když ve třetí třetině obě mužstva předváděla velmi kvalitní hokej a domácí Drtiči srovnali na 2:2, zdálo se, že utkání už zvládnou a alespoň si připíšou do tabulky 2 body, ale (utkání zhodnotil asistent S. Kosíka Erna Šifl).

Hned po utkání vyšel s kabiny trenérů Erna Šifl a zhodnotil utkání

Byl to vyrovnaný a pro nás smolný zápas. Vsetín měl kompletní tým posílený i o Zlíňáky.

V první třetině jsme vyhráli 1:0. Škoda toho nástupu do druhé třetiny, kdy vlastně individuálníma chybama jsme se připravili o vedení. U toho prvního to bylo po chybě beka, kdy to nastřelil do mantinelu a to se odrazilo k hostujícímu hráči. No a ten druhý byl na vrub vyloučení a navíc jsme šli do třech.

Druhá třetina byla dost rozháraná. Do třetí třetiny nám pomohla přesilovka hned v první minutě, takže nás to trochu nakoplo. Bylo vidět, že to bylo už lepší jak v předchozích utkání. Chtěli jsme to urvat, ale nepodařilo se nám už Plška prostřelit.

Pak prodloužení, máme první minutu a jedeme dva na jednoho, to se musí trestat, to musí být stoprocentní branka. No a branka kterou jsme dostali byla smola. Hráč zlomí hokejku a už to bylo.