Drtiči se domluvili s Prostějovem, v Hodoníně má do konce sezony vyřízeny střídavé starty obránce Krejčí

 Drtiči se domluvili s Prostějovem, v Hodoníně má do konce sezony vyřízeny střídavé starty obránce Krejčí
středa 13.10.2021 | Redakce, Foto: LHK Jestřábi Prostějov

H O D O N Í N - Hodonínští hokejisté hlásí další příchod do obrany. Drtiči se domluvili s prvoligovým Prostějovem, z prvoligového klubu má do konce letošní sezony vyřízeny střídavé starty dvaadvacetiletý obránce Jestřábů Petr Krejčí, který v utkání Chance ligy na ledě Vrchlabí utrpěl vážné zranění, nyní už je ale fit a připraven slováckému celku v druholigových bojích.

 
 
Jsme rádi, že jsme se s Prostějovem dohodli právě na tomto hráči, o kterého jsem velmi stál. Krejčí je velice dobrý bek. Věřím, že nám pomůže vyztužit zadní řady, pomoct k lepším výkonům a bodům,“ uvedl trenér a nově také sportovní ředitel Drtičů Tibor Janás, který má výběr posil na starosti a významnou měrou se podílel i na příchodu mladého zadáka.

Krejčí prošel mládeží Olomouce i Brna, od roku 2018 je ale hráčem Prostějova. V letošní sezoně Chance ligy nastoupil v pěti zápasech, ve kterých si připsal čtyři asistence.

Poslední duel odehrál na konci září v Benátkách nad Jizerou, kde došlo pár minut před koncem zápasu k nepříjemnému zranění. Obránce Prostějova Petr Krejčí na ledě s krvavým zraněním po zásahu pukem do obličeje zkolaboval. Po prvním ošetření domácím lékařem přímo na ploše hráč opustil scénu na nosítkách, volána byla sanitka. Následoval převoz jedné z pražských nemocnic.

Dramatické chvíle nakonec dopadly dobře, mladý bek se vrací na led, kromě Prostějova bude pomáhat i Drtičům.

Vítej v Hodoníně, Petře!

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. NJI Nový Jičín 23 66:72 45
2. VAL Valašské Meziříčí 20 79:44 40
3. ZNS Žďár nad Sázavou 18 69:58 36
4. OPA Opava 21 61:58 30
5. VEL Velké Meziříčí 21 70:80 29
6. KMB Kometa Brno B 22 66:68 28
7. KOP Kopřivnice 21 69:69 26
8. HOD Hodonín 20 50:81 15

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS