Zážitek. Emoce. Zodpovědnost. Staň se rozhodčím. Jihomoravský hokejový svaz pořádá nábor

Zážitek. Emoce. Zodpovědnost. Staň se rozhodčím. Jihomoravský hokejový svaz pořádá nábor
neděle 1.8.2021 | Tisková zpráva

H O D O N Í N - Co takto se stát hokejovým rozhodčím a potkávat se se známými trenéry, hráči a legendami českého hokeje. Jsi chlapec nebo dívka? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.

 
 

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.

Jihomoravský hokejový svaz pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

V Hodoníně působí celá řada hokejových rozhodčích, kteří řídí různé hokejové soutěže.

„Při zápasu zažívám různé emoce. Převažují ty šťastnější. Když rozhodčí udělá správné rozhodnutí, je to stejný pocit, jako pro hráče, když dá gól. Zápasy jsou plné emocí, ale i velké zodpovědnosti. A to se mi líbí,“ říká hodonínská rozhodčí Kamila Smetková, která je držitelkou nejvyšší licence Mezinárodní federace ledního hokeje.

Nové zážitky, poznání hokeje z jiné stránky a také zajímavý přivýdělek. To je jen základní výčet všech benefitů, které ti může kariéra rozhodčího přinést. Navíc všichni, kteří se zaregistrují, obdrží rozhodcovský dres a píšťalku zcela ZDARMA!

Více informací včetně registrace naleznete na webová stránce www.piskejhokej.cz nebo Vám je také poskytne člen komise rozhodčích Jihomoravského hokeje odpovědný za okres Hodonín Jan Holub na telefonním čísle 773 129 710.

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. VEL Velké Meziříčí 3 10:7 9
2. OPA Opava 3 10:6 7
3. NJI Nový Jičín 3 9:15 6
4. KOP Kopřivnice 3 9:9 4
5. VAL Valašské Meziříčí 2 11:3 3
6. ZNS Žďár nad Sázavou 3 12:13 3
7. KMB Kometa Brno B 3 5:9 1
8. HOD Hodonín 2 5:9 0

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova
 

Partneři

MetLife vista car Reality Veselý levier maspro vinný dům repress teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS