Drtiči na střídavé starty získali další hráče. Trenér Tibor Janás může počítat i s mladíky Mikulíkem a Weintrittem

 Drtiči na střídavé starty získali další hráče. Trenér Tibor Janás může počítat i s mladíky Mikulíkem a Weintrittem
středa 7.10.2020 | Redakce

H O D O N Í N - Kádr druholigového Hodonína se rozrůstá. Drtiči na střídavé starty získali další šikovné hráče. Trenér Tibor Janás může kromě Dominika Luži počítat i s dalšími talentovanými zlínskými mladíky. Modro-oranžový dres v letošní sezoně navléknou také Matěj Mikulík a Filip Weintritt.

 
 

„Jsme rádi, že spolupráce se zlínským klubem funguje. Věřím, že rovněž přispějeme k rozvoji těchto mladých a talentovaných hráčů, kteří by nám v sezoně měli pomoct a třeba se i díky působení v Hodoníně odrazí do extraligy jako jejich předchůdci,“ uvedla šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Osmnáctiletý obránce juniorského týmu PSG Berani Zlín Matěj Mikulík prošel v kariéře i Vsetínem a Žďárem nad Sázavou, zahrál si také na Olympiádě dětí a mládeže. V letošní sezoně nastoupil v devíti zápasech Juniorské ligy akademií, ve kterých zaznamenal gól a dvě přihrávky.

O rok starší Filip Weintritt hraje v útoku a letos si v Juniorské lize akademií připsal jedenu branku a jednu gólovou přihrávku. Za Drtiče už jednou nastoupil i v minulé sezoně, takže jej trenér Janás dobře zná.

Už předtím se Drtiči dohodli s útočníkem Dominikem Lužou a také Tadeášem Pospíšilem. Hodonínský odchovanec nyní působí ve Vsetíně, odkud má vyřízeny střídavé starty. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS