Atmosféra byla super, předčila moje očekávání, říká po domácí premiéře dvougólový střelec Robert Havlát

Atmosféra byla super, předčila moje očekávání, říká po domácí premiéře dvougólový střelec Robert Havlát
neděle 27.9.2020 | Redakce, Foto: Markéta Křížová, hstrebic.cz

H O D O N Í N - Lepší domácí premiéru v hodonínském dresu si ani přát nemohl. Mladý útočník Drtičů Robert Havlát dvěma góly v závěru utkání pomohl dorazil opavský Slezan a slušným výkonem přispěl k výhře slováckého celku 6:3. „Hlavně jsme rádi, že jsme vyhráli. Pro nás to jsou důležité tři body do tabulky. Sice jsme udělali nějaké chyby, ale určitě na tom zapracujeme a budeme se snažit je eliminovat,“ slibuje odchovanec brněnské Komety a synovec bývalého reprezentanta Martina Havláta.

 
 

Zápas s Opavou se vám povedl, dal jste dva góly. Patříte mezi střelce od mládí, nebo branky spíš vyplynuly ze hry?

Dva góly jsou fajn, ale pro nás je důležitá výhra. Já to měl vždycky tak padesát na padesát. Záleží, co trenéři ode mě čekají a jaké mám úlohy v týmu.

Co říkáte na současný tým Drtičů? Hodně lidí Hodonín i kvůli špatné přípravě podceňuje …

Tým máme dobrý, vhodně poskládaný. Je tady takový mix mladých i starších hráčů, což je jedině dobře. Věřím, že všichni tu chceme vyhrávat a budeme pro to dělat vše, co je v našich silách. To, že nás někteří lidé podceňují, je pro nás jenom dobře. Alespoň na nás není takový tlak.

Není pro vás druhá liga málo?

Já beru všechno tak, jak je. Teď jsem v Hodoníně a budu dělat všechno pro to, abychom byli úspěšní a já spokojený.

Co jste říkal na atmosféru? Na utkání bylo pět set diváků. Šlo poznat, že fanoušci musí dodržovat opatření a nesmí třeba při zápase stát?

Atmosféra byla super, předčila moje očekávání. Myslím, že opatření nijak neovlivnila kulisu zápasu. Lidé fandili i tak. A my jim za to moc děkujeme.

Jste synovcem Martina Havláta. Jaký spolu máte vztah? Máme spolu dobrý vztah, voláme si a když je v Česku, tak se vídáme podle toho, jak je čas. Já už to ani moc nevnímám. Občas si někdo rýpne, ale naučil jsem se to přecházet.

Patříte mezi odchovance Komety. S kým jste v Brně nastupoval, kterých úspěchů si nejvíce vážíte?

Za ty roky jsem nastupoval s hodně kluky, ale nejvíc jsem toho asi odehrál s Kubou Čejkou a Radimem Ferdou. Nejvíc si vážím titulů v dorostu a v juniorce. Je nesmírně náročné dojít až na vrchol.

Jak vzpomínáte na zápasy v mládežnické reprezentaci?

Moc jsem jich neodehrál, ale vždy to byla čest pro mě reprezentovat. 

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS