Dobrá zpráva. Na zápas Drtičů s Opavou se dostane tisíc fanoušků. Všichni diváci musí mít roušky a sedět

Dobrá zpráva. Na zápas Drtičů s Opavou se dostane tisíc fanoušků. Všichni diváci musí mít roušky a sedět
pátek 25.9.2020 | Redakce

H O D O N Í N - Dobrá zpráva pro všechny fanoušky hodonínského hokeje. I když ministerstvo zdravotnictví uprostřed týdne zpřísnilo bezpečnostní opatření kvůli obavám z šíření nákazy koronaviru, na sobotní utkání 3. kola východní skupiny druhé ligy mezi Drtiči a Opavou může přijít až tisíc diváků. Všichni příznivci ale musí mít roušky, sedět na svých místech, dodržovat rozestupy i další hygienická opatření.

 
 

Návštěvníci utkání budou rozděleni do dvou sektorů, do každého smí až pět set diváků. „Fanoušky pustíme nejenom na hlavní tribunu na sezení, ale mohou si za obvyklou cenu sedmdesát korun koupit i vstupenku na stání. Nikdo z nich ale nesmí stát, všichni musí sedět,“ upozorňuje šéfka Drtičů Jana Gajošová.

Diváci, kteří si zakoupí vstupenku do sektoru na stání, vyfasují před vstupem do ochozů stadionu podložku na sezení s označením, kterou musí po utkání zase odevzdat pořadateli. „Podsedáky jsou vratné. Budeme je používat i při dalších domácích zápasech,“ vysvětluje Gajošová.

Důležité také je, aby diváci nevyhazovali vstupenku, ale měli ji neustále u sebe, protože bude sloužit po celou dobu utkání i jako vrácenka. Bez ní nebude nikdo na zimní stadion vpuštěn!

Předsedkyně hodonínského klubu žádá fanoušky, aby měli po celou dobu utkání nasazené roušky, seděli na svých místech a dodržovali nejenom rozestupy a neshlukovali se, ale aby se také řídili všemi bezpečnostními pravidly. „Taky je žádám, aby na stadion přišli v dostatečném předstihu. Je možné, že se u pokladny či vchodu budou tvořit fronty,“ říká.

Pokladna Zimního stadionu Václava Nedomanského se otevře v šestnáct hodin. Každý sektor bude mít k dispozici svůj bufet i záchod.

Slosovatelný zpravodaj si fanoušci mohou koupit před zimním stadionem, stejně jako černou roušku s logem SHK Drtiči Hodonín. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS