Generálka je tady. Drtiči zakončí přípravu na další druholigovou sezonu utkáním v Boskovicích

 Generálka je tady. Drtiči zakončí přípravu na další druholigovou sezonu utkáním v Boskovicích
pondělí 7.9.2020 | Redakce

H O D O N Í N - Generálka je tady! Hodonínští druholigoví hokejisté zakončí letní přípravu venkovním utkáním v Boskovicích. Drtiči měli hrát původně v Táboře, ale vedení klubu kvůli vysokému počtu lidí s laboratorně prokázaným onemocněním covid-19 a kvůli obavám z možné nákazy zápas na jihu Čech v předstihu zrušilo a místo toho se na sehrání utkání dohodlo s Boskovicemi. Úterní duel začíná na ledě Minervy v 18.30.

 
 

Kádr Boskovic po minulé nedohrané sezoně doznal několika změn. Do nové sezóny už nenastoupí pět útočníků. Zatímco David Šebek a Luboš Bednář ohlásili konec kariéry už v průběhu minulého ročníku, další dva forvardi tak učinili až po jejím konci. Lukáš Hnilička z pracovních důvodů a Roman Skácel kvůli těžkému zranění kolene, které utrpěl v zápase in-linu na bruslích.

Nejlepší střelec Stehlík přestoupil do Rosic

Nejlepší střelec minulé sezony, Ondřej Stehlík přestoupil do Štiky Rosice, kde působí i většina hráčů hokejového týmu Masarykovy univerzity a on je tak bude mít jako generální manažer tohoto celku pod větším drobnohledem zároveň bude i hrajícím asistentem Štiky.

V Boskovicích skončili i dva obránci základní sestavy. Jednu sezonu vynechá z pracovních a studijních důvodů Jakub Vágner a do juniorky Přerova přestoupil nadějný Jakub Němec.

Boskovice ukončily spolupráci s týmem Masarykovy univerzity

Navíc kvůli celoročním komunikačním problémům skončila spolupráce s týmem Masarykovy univerzity, nepočítá se tak s hráči, kteří zaskakovali v případě absencí, a to obránci Zdeněk Brabec, Adam Studený a útočník Pavel Tomaník.

V týmu se zatím objevilo deset nováčků. Ke stávající brankářské dvojici přichází z juniorky Havířova gólman Michal Dufek. Obranu vyztužili Stanislav Sedláček, Luboš Rosendorf, Jan Švejda a David Sedláček.

Do týmu se vrátil ex-Drtič Špok

Posilami do útoku jsou Adam Kozel, Daniel Hroudný, Daniel Jochman a Jan Boček. Do sestavy se vrací i ex-Drtiči Martin Špok a další uzdravený marod Radek Klaus.

Boskovice letos sází i na spolupráci s univerzitním týmem VUT Cavaliers Brno. Výsledkem toho je příchod jednoho z nejlepších hráčů celé univerzitní ligy, 22letého Ondřeje Dlouhého, kmenového hráče Strakonic a útočníka aspirujícího reprezentovat Česko na letošní univerziádě.

(zdroj: www.skmb.cz)

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS