Odloží výstroj i lapačku a navlékne oblek. Brankář hodonínských Drtičů Andreas Kubáň se v sobotu žení

Odloží výstroj i lapačku a navlékne oblek. Brankář hodonínských Drtičů Andreas Kubáň se v sobotu žení
čtvrtek 20.8.2020 | Redakce

H O D O N Í N - Definitivně končí mládenecký život a konečně do toho práskne. Devětadvacetiletý brankář hodonínských Drtičů Andreas Kubáň se v sobotu žení. V Příboru si za ženu vezme svoji přítelkyni Kláru, se kterou mají synka Andrease.

 
 

„Takový přestup se nám líbí,“ vtipkuje šéfka slováckého klubu Jana Gajošová. „Novomanželům upřímně blahopřejeme a na společné cestě životem přejeme hodně štěstí, lásky a porozumění,“ dodala.

Kdo je Andreas Kubáň? Vystudovaný právník, co má dědu z Afriky

O hokejistech a jejich inteligenci vedou lidé různé debaty. V hospodách, na stadionech, doma u televize… Samotné hráče pak ale většinou výsledek rozmýšlení veřejnosti moc netěší.

Přitom jsou mezi nimi i ti, kteří si to nezaslouží a jsou výjimkou potvrzující pravidlo. Například porubský brankář Andreas Kubáň, který se může pyšnit právnickým vzděláním. „Rodiče mě vedli k tomu, že vzdělání je přednější a dnes jim musím dát za pravdu. Sport je pro nás zábava, nikoli zaměstnání,“ uvědomuje si Kubáň. Mezi hokejisty je zřejmě výjimkou. „Na této úrovni je běžné, že kluci studují. Znám doktory i ekonomy, právníka ale ne,“ říká Kubáň.

Vzděláním však zajímavosti okolo jeho osoby nekončí. Kořeny jeho rodiny totiž sahají na černý kontinent. „Můj děda pochází z Afriky, ale nikdy jsem ho neviděl a víc nevím. Taťka o tom nemluví, dětství s ním netrávil a já se ho na to ani neptám,“ vysvětloval před třemi lety v rozhovoru pro Seník Kubáň. 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

Swietelski MetLife vista car Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro vinný dům repress gapa teza rybářská bašta lesnictví autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2021 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS