Potvrzeno. Zkušený útočník Stanislav Balán pokračuje u Drtičů jako hrající asistent trenéra Tibora Janáse

Potvrzeno. Zkušený útočník Stanislav Balán pokračuje u Drtičů jako hrající asistent trenéra Tibora Janáse
pátek 10.7.2020 | Redakce

H O D O N Í N - Další dobrá zpráva je tady. Zkušený čtyřiatřicetiletý útočník Stanislav Balán pokračuje u Drtičů jako hrající asistent trenéra Tibora Janáse. „Jsem ráda, že jsme se se Standou domluvili. Bude pro nás platný nejen na ledě, kde bude předávat zkušenosti mladším spoluhráčům, ale i na střídačce či v kabině, kde zase bude pomáhat hlavnímu trenérovi,“ uvedla šéfka Drtičů Jana Gajošová.

 
 

.Hodonínský odchovanec má na svém kontě 513 extraligových zápasů, během nichž zatížil konta soupeřů 177 kanadskými body.

.Mezi mantinely nejvyšší soutěže oblékal dresy Zlína, Vítkovic nebo Karlových Varů. Zajímavostí je, že své první zkušenosti s dospělým hokejem získal v sezoně 2003/2004. kdy naskočil do čtyř utkání za Zlín. Ve statistikách je tedy veden jako extraligový mistr, protože tehdejší HC Hamé stanulo právě tento rok na extraligovém vrcholu.

Kromě české a slovenské nejvyšší soutěže okusil Balán rovněž KHL, kde hájil barvy popradského Lva. Stejně tak má na svém kontě štaci v nižších zámořských soutěžích.

Na příchodech dalších hráčů vedení klubu stále jedná.

 

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Hlavní partneři

Město Hodonín KM beta KM Travel Delimax Autorenova SaZ Motičák
 

Partneři

tespra Swietelski vista car MetLife Hotel Krystal Reality Veselý Lázně Hodonín levier maspro bytová správa vinný dům repress abprint gapa lesnictví teza rybářská bašta autocenturm glos LS Obchod Podlahy Skočík Vinný sklep Hotelu Krystal Domi Baterie Soukromá moravská směnárna
 

Mediální partneři

rádio jih Televize Slovácko Hodonínský Deník
 
Copyright © 2003-2020 SHK Hodonín & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS